Přejít na obsah

Co rikate na internet Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Vraťme se zpátky k podstatě problému: Proč Netbox dokáže nabídnout 2048/256 bez omezení za stejnou cenu jako Karneval, který nabízí 150/150 s limitem 1G? Proč když to jde u jednoho a tak to nejde u druhého?

A proc by to Karneval delal, kdyz mu to blbci jako jjsme my platime?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

No o tomhle bych se bavil az ve chvili kdy se o NetBoxu dozvim trochu vic - to co je na strankach je smesny, prakticky zadny informace. A kdyz zapremejslim, tak mi vychazej zajimavy pocty - jestli netbox poskytuje garantovanou a bezlimitni nesdilenou linku 2mbity za cenu rekneme 1000, pak uz pro pet zakazniku potrebuje 10mbitovou linku do internetu a dostava za ni od zakazniku celych pet tisic a ja se ptam, kde dokazou vzit tolik a tak levnou konektivitu, ze na tom jeste dokazou vydelat ?!

Nebo jsem neco prehlid a kecam blbosti ?

 

Me proste jakykoliv "moc" vyhodny pripojeni smrdi. Uz tim ze sme v Cechach. A kdyz je ta linka vyhodna ted, nikde neni receno ze nezavedou napr. FUP behem pul roku.

Viz. Nextracky Adsl nebo Adsl od GTS. Na jare to byla skvela nabidka a ted si zakaznici div nervou vlasy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomhle s tebou souhlasim....cely je to podezrely...obzvlast pro cloveka, co nema moznost to odzkouset....na druhou stranu Netbox uz v brne funguje delsi dobu...zatim...

 

btw na jednom foru UPC se to taky probiralo a objevily se tam tyhle obrazky Netboxich rozvodu....minimalne to ukazuje, kde usetrili...;-)

 

http://test.tucnak.com/01img.jpg

http://test.tucnak.com/02img.jpg

http://test.tucnak.com/03img.jpg

http://test.tucnak.com/04img.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Proste kdyz se nekam kouknu na ceny konektivity ve velkym, tak mi hruzou vstavaj vlasy na hlave a s nabidkou netboxu to vubec nekoresponduje.

Ty fotky co tu ukazujes nejakou vypovidaci hodnotu maji, ale zase tolik zavazny mi to neprijde. Kdyby to Karneval nemel tazeny uz instalovanejma rozvodama nebo velky firmy napr. v praze nevyuzivali metro a kolektory, vypadalo by to podobne. verim, ze sehnat povoleni/prachy/odhodlani kopat pres takovy pohrebiste stavebniho materialu, jakym jsou sidliste, to by delala maloktera firma. A firma stredni nebo mensi velikosti, na kterou NetBox vypada, uz vubec ne :). Ono to funguje, ale jednou jim to muze "spadnout na hlavu" (nemusi to bejt doslova). ale kdyby si poridili pater pres tu licencovanou wifi s 54mbitama (nebo treba opticky pojitka), mozna by udelali lip :) Ale zase je to stejenj duvod jak vzdy a vsude - prachy a setreni ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Proste kdyz se nekam kouknu na ceny konektivity ve velkym, tak mi hruzou vstavaj vlasy na hlave a s nabidkou netboxu to vubec nekoresponduje.

Ty fotky co tu ukazujes nejakou vypovidaci hodnotu maji, ale zase tolik zavazny mi to neprijde. Kdyby to Karneval nemel tazeny uz instalovanejma rozvodama nebo velky firmy napr. v praze nevyuzivali metro a kolektory, vypadalo by to podobne. verim, ze sehnat povoleni/prachy/odhodlani kopat pres takovy pohrebiste stavebniho materialu, jakym jsou sidliste, to by delala maloktera firma.

 

Tak třeba v Chebu Karneval (rep. Intercable) kopal rozvody poctivě, žádné kolektory, žádné metro, nic. A přitom je všechno vedené pod zemí, ne dráty "ve vzduchu". :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Tak třeba v Chebu Karneval (rep. Intercable) kopal rozvody poctivě, žádné kolektory, žádné metro, nic. A přitom je všechno vedené pod zemí, ne dráty "ve vzduchu". :wink:

Ale jo, vzdyt ja nerikam, ze je to az tak strasny. Jenomze netbox neni karneval, i kdyz by asi rad byl :) Fakt by me moc zajimalo jaky je ten "hacek" v jejich nabidce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze se staci poradne podivat na jejich cenik - castky za zrizeni a zmenu sluzby a nebo na nesmyslny manipulacni poplatek 1000 Kc, ktery chteji za to, ze zmenili rychlost u sluzby Basic z 64/128 na 320/64 a pry se musi podepsat nova smlouva, nad tim uz zustava rozum stat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panové, sice si můžete lámat hlavu nad tím, jaktože Netboxu to "zatím" funguje a že jeho nabídka je divná a podezřelá, ale pro mě jsou důležitá fakta a faktem je to, že jeden můj kamarád vlastnící Netbox sosá z mého FTP 230 KB/s :!: a zatím si na nekvalitní sluzby ze strany Netboxu nestěžoval...Tudíž mě nezajímá, že Netbox táhl své linky třeba za pomoci "ďábla" a platí konektivitu z úvěrů, ale zajímá mě výsledek a ten je daný jasnou řečí čísel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Ja myslim ze se staci poradne podivat na jejich cenik - castky za zrizeni a zmenu sluzby a nebo na nesmyslny manipulacni poplatek 1000 Kc, ktery chteji za to, ze zmenili rychlost u sluzby Basic z 64/128 na 320/64 a pry se musi podepsat nova smlouva, nad tim uz zustava rozum stat.

 

No dobře, ale pochybuji, že by si na tomhle nějak zvlášť vydělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Panové, sice si můžete lámat hlavu nad tím, jaktože Netboxu to "zatím" funguje a že jeho nabídka je divná a podezřelá, ale pro mě jsou důležitá fakta a faktem je to, že jeden můj kamarád vlastnící Netbox sosá z mého FTP 230 KB/s :!: a zatím si na nekvalitní sluzby ze strany Netboxu nestěžoval...Tudíž mě nezajímá, že Netbox táhl své linky třeba za pomoci "ďábla" a platí konektivitu z úvěrů, ale zajímá mě výsledek a ten je daný jasnou řečí čísel.

 

Jo, ale ryba smrdi od hlavy ... Tzn. ze i kdyz ted to jede a jak rikas, muze ti byt jedno jakto (v tom s tebou souhlasim) ale mel by ses koukat i do budoucna.

 

Plno lidi taky nezajimalo, kde chtej kampelicky vzit na 15% uroky, je zajimalo jenom to ze je budou mit, ze ? :) A koukni jak to dopadlo. A to je jenom jeden priklad v celym mori. Kdyz uz si neco zaridim a dam tam i nemaly prachy za aktivaci, tak to ma mit nejakou perspektivu a tu treba, i pres vsechny problemy a neduhy, ma Karneva rozhodne vetsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...