Přejít na obsah

Co rikate na internet Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

To je pravda, někdo možná využije spíš telefon, ale každopádně ADSL si bez bundlu s telefonem nepořídíš, Karneval ano a za těch 1.290 Kč (nebo kolik to stojí) dostaneš pořádné připojení na Internet. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, někdo možná využije spíš telefon, ale každopádně ADSL si bez bundlu s telefonem nepořídíš, Karneval ano a za těch 1.290 Kč (nebo kolik to stojí) dostaneš pořádné připojení na Internet. :wink:

 

Tak a tohle je problem vetsiny prispevku tady. Nevis presne kolik stoji net od Karnevalu, z toho mi plyne (a tohle myslim bez urazky!!!) ze Ti to zrejme platej rodice nebo nekdo podobnej. Spousta lidi tady (a ne jen tady) remca jak je to drahy a pritom jim to plati nekdo ostatni. Nebo naopak, chvastaj se jak je to levny ale zas nedaj ze sve kapsy ani kacku. Z okoli vim, ze to tak je v 85% pripadu. Osobne jsem jeden z tech, kdo si na to musi vydelat a rikam, ze to JE drahy. Jenze chci net, takze musim platit. Ale sectete si, kolik date za IT Karnevalu rocne? Kdyz pouzivate net BEZ nabidky Komplet pak je to 15480 KC :!: a to uz jsme u toho, ze musite makat v roce celej mesic na to, abyste mohli mit net. TO JE TO, CO NAS DELI OD ZBYTKU ZEMI V EU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník happy

:) Ale ono tak ve skutecnosti je, jestli si Karneval mysli, ze si od nich poridim net za 1290 mesicne na dozivoti, tak je tezce na omylu. Je to drahy a spis je to na hranici luxusu, to je bez debat. Platit to muzu, ale pokud proste v rodinnym rozpoctu nebude misto, pak je scenar jasnej Turbo->Light->konkurence.

 

Uprimne receno, skutecne by me zajimalo, kolik z lidi tady je v situaci, kdy se zivej maximalne sami (pak platit za net je brnkacka), a kolik z vas ma rodinu a jak tlacite platby za komunikace rodinnym rozpoctem :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Tak a tohle je problem vetsiny prispevku tady. Nevis presne kolik stoji net od Karnevalu, z toho mi plyne (a tohle myslim bez urazky!!!) ze Ti to zrejme platej rodice nebo nekdo podobnej. Spousta lidi tady (a ne jen tady) remca jak je to drahy a pritom jim to plati nekdo ostatni. Nebo naopak, chvastaj se jak je to levny ale zas nedaj ze sve kapsy ani kacku. Z okoli vim, ze to tak je v 85% pripadu. Osobne jsem jeden z tech, kdo si na to musi vydelat a rikam, ze to JE drahy. Jenze chci net, takze musim platit. Ale sectete si, kolik date za IT Karnevalu rocne? Kdyz pouzivate net BEZ nabidky Komplet pak je to 15480 KC :!: a to uz jsme u toho, ze musite makat v roce celej mesic na to, abyste mohli mit net. TO JE TO, CO NAS DELI OD ZBYTKU ZEMI V EU

 

15.480 Kč je roční platba při ceně 1.290 Kč za měsíc - napsal jsem snad něco jiného? Cenou jsem si nebyl jistý, protože máme nabídku Komplet, čili mě zajímá cena budlovaného Turba.

 

Navíc jsem nikde nenapsal, že je Karneval sám o sobě levný. Srovnával jsem ho s ADSL :!::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze Ty si ale vztahovacnej. Cilem meho prispevku nebylo se zaobirat tim, jestli si nekde psal, ze je Karneval levny. Mel jsem za to, ze jsou tu zkuseni lide, proto jsem nedaval za kazou vetu smajlika. Je evidentni, ze jsi vubec muj prispevek nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Fajn, v tom případě se nauč diskutovat a psát tak, aby to pochopili i ostatní (ne jenom ty ve své hlavě). Raguješ na můj příspěvek, tak se bráním.

8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano souhlasim, pokud budes mit pevnou linku tak jako tak a ses si jisty, ze se do 1G vejdes tak je lepsi ADSL. Light je zase zacilena na zakaznika, ktery proste pevnou linku nema nebo nechce. (BTW: jestli se nepletu tak jsem puvodne slysel ze by to melo slouzit jako moznost pro zakazniky kteri chteji odejit kvuli vysokym cenam Turba.)

 

Light a Levne ADSL nejsou podle me uplne srovnatelne sluzby (alespon dokud budes muset platit poplatek za tel. stanici)

 

Nik.

 

To já se obávám, že light je spíš zlodějina než zacílení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Sháním nějaké internetové připojení pro mého kamaráda (nevyzná se v tom tak dobře). V domě má karneval. Zjišťoval jsem pro něj nějaký vhodný tarif. V úvahu pro něj připadal tarif light, ale ty jeho parametry jsou opravdu otřesné. Když se podívám na nabídku Netboxu, tak se mi chce brečet 150/150 s 1G limitem za 590 kč od Karnevalu naproti tomu Netbox nabízí 2048/256 bez limitu za 565,- viz www.netbox.cz :!: . Když už není k dispozici Netbox tak aspoň to UPC se svým 256/64 za 555 kč s o hodně vyšším limitem. S prominutím nabídka Karnevalu je shit. Doufám, že se chlapci trochu pochlapí :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

To je furt samej shit shit shit. Ano, kdyz to porovnate s Turbem, UPC nebo NetBoxem ci nekterym DSL, tak ano. ale srovnej to s dialupem. Bezne jsem mel ucet kolem litru, nekteri chudaci v mym okoli i stale maji, kdyz chteji na tom netu alespon chvili byt. A presne na tuhle skupinu je Light zameren.

Mozna Karneval "trochu" vyuziva svy pozice na trhu. Mozna urcite mu skvele nahrava Telecom se svoji politikou. Takze je to jedno s druhym ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...