Přejít na obsah

Co rikate na internet Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Od rijna to bude v Pribrami jo? Jen jestli.. A kdyz,tak mam pocitat zacatek nebo konec rijna? Doufam ze co nejdriv. A kolik ze se plati za zrizeni? Na kolik to vsechno vyjde? A jak dlouho jim trva nez to zridej? Huh docela :lol: dost otazek co :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím že 1GB je málo, 3GB by byly lepší. Rychlost asi OK vzhledem k tomu, že to bude tarif pro méně náročné uživatele (pouze web a email).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady to je špatné, já celkem su tolerantní borec, ale co je moc, to je moc. připadá mi, že jsme této spoječnosti pro smích a že si dělá, co chce. Vyznává pozici mrtvého brouka a až když se něco uvalí, nebo je výpadek a uživatel se nedej bože ozve, tak teprv "kolotoč" reaguje. A s tím tarifem LIGHT. Od té doby, co jsem zjistil, že si z nás udělali nemístnou prču, tak mi nechutná jest a ještě ten limit k tomu, mě je fakt zle!!!!!!!!!!!!!!

Pokud vím, tak podle jejich informací nabízí VYSOKORYCHLOSTNÍ INTERNET. Ani náhodou, ale zmetka, který sotva doleze do PC. Pokud mi je známo a všem, kteří se o tuto problematiku trochu zajímají, tak pojem vysokorychlostním připojením k internetu se v ČR označuje připojení rychlosti downloadu alespoň 256 kbps. Tak co to na nás soudruzi od "kolotoča" zkoušejí. Zdar jak sviňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již zde bylo řečeno od každého trochu.

LIGHT je nastaven tak aby na něj nepřešli stávající kienti, kteří by snad náhodou TURBO nevyužili. Bohužel pro Karneval je ale LIGHT cenově dost nekonkurenceschopný - adsl 256/64 s limitem 2 GB už stojí jen o 90.- Kč víc (ale je v tom i paušál za telefon), takže jsem zvědav na marketingový závěr tohoto "projektu" :)

 

Nepochopil jsem politiku uploadu, který je pro všechny tarify stále stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Politika uploadu je myslim docela pruhledna - zit se s ni da, je to lepsi nez nejaka 64. zaroven jim to ale dava urcitou zaruku, ze nebudes jejich konektivitu preprodavat dal, protoze ve dvou ci ve trech uz je ten upload na povazenou. A stejne tak je to pro to, aby si lidi na kabelu doma nedelali servery ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...