Přejít na obsah

Co rikate na internet Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Docela jsem se těšil, že snížím nehoráznou částku, kterou jim platím, ale tahle nabídka je k ničemu. Doufal jsem alespoň v 256/64 nebo tak. A ten limit. To člověk probendí při běžném surfování. Nedej bože by si chtěl něco stáhnout. Když to shrnu, tak rychlost a data o něco víš a cena o něco níž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela jsem se těšil, že snížím nehoráznou částku, kterou jim platím, ale tahle nabídka je k ničemu. Doufal jsem alespoň v 256/64 nebo tak. A ten limit. To člověk probendí při běžném surfování. Nedej bože by si chtěl něco stáhnout. Když to shrnu, tak rychlost a data o něco víš a cena o něco níž.

 

Bohužel u společnosti, která od prvního dne svého vzniku (Pilskabel, Intercable, Karneval) vykazuje immer vere účetní ztráty, je nepravděpodobné, že by přišla s produkterm, jehož cílem by bylo vás neokrádat. Ovšem kdyby se zavedla volba operátora i v TKR, to by pak bylo jiný kafe. Podle zákona o elektronických komunikacích by i tohle bylo možné, i když je to vysoce nepravděpodobné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel u společnosti, která od prvního dne svého vzniku (Pilskabel, Intercable, Karneval) vykazuje immer vere účetní ztráty, je nepravděpodobné, že by přišla s produkterm, jehož cílem by bylo vás neokrádat. Ovšem kdyby se zavedla volba operátora i v TKR, to by pak bylo jiný kafe. Podle zákona o elektronických komunikacích by i tohle bylo možné, i když je to vysoce nepravděpodobné.

 

trosku si pletes pojmy...co to je okradani zakazniku?.....vzdyt to funguje na principu poptavky a nabidky - je to pro tebe moc drahy, nevyhovujici produkt?...tak si ho nekupuj a nemel nesmysly o okradani....kdyz si light poridi malo lidi, treba prijdou s jinou nabidkou...

 

ad volba operatora analogicky s CTc....me ta analogie trochu hapruje...telecom postavil sve rozvody jako statni podnik, za statni penize.....kabelovky pouzily soukrome penize, tak maji imho pravo na soukrome zisky...

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela jsem se těšil, že snížím nehoráznou částku, kterou jim platím, ale tahle nabídka je k ničemu. Doufal jsem alespoň v 256/64 nebo tak. A ten limit. To člověk probendí při běžném surfování. Nedej bože by si chtěl něco stáhnout. Když to shrnu, tak rychlost a data o něco víš a cena o něco níž.

 

jak uz tu nekdo rikal, pokud by se vytvoril novy tarif 256/64 preslo by asi hodne lidi z rychlejsich tarifu, vcetne me, na pomalejsi a to jsou mensi penize pro Karneval. Takze nemuzeme pocitat s az tak vyhodnou nabidkou. Opravdu me to mrzi, protoze jsem myslel, ze nejakou tu stovku usetrim. :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by to mělo být úplně špatné? Každé zboží má svého kupce. Bydlím ve městě, v domku v zastrčené ulici - sousedy se kterými bych se podělil o náklady nemám. Žádné DVD-čka nestahuju (v práci mám 2Mb linku). Podle mého názoru 150kb i s limitem 1GB stačí pro normální domácí použití. Těch 64kb po omezení je pořád lepší než analogový modem. Možná se dívám pozitivně, protože nejsem ani stahovač ani pařan. A tak čekám a čekám, kdy Karneval s Inetem konečně doleze až k našemu baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel u společnosti, která od prvního dne svého vzniku (Pilskabel, Intercable, Karneval) vykazuje immer vere účetní ztráty, je nepravděpodobné, že by přišla s produkterm, jehož cílem by bylo vás neokrádat. Ovšem kdyby se zavedla volba operátora i v TKR, to by pak bylo jiný kafe. Podle zákona o elektronických komunikacích by i tohle bylo možné, i když je to vysoce nepravděpodobné.

 

trosku si pletes pojmy...co to je okradani zakazniku?.....vzdyt to funguje na principu poptavky a nabidky - je to pro tebe moc drahy, nevyhovujici produkt?...tak si ho nekupuj a nemel nesmysly o okradani....kdyz si light poridi malo lidi, treba prijdou s jinou nabidkou...

 

ad volba operatora analogicky s CTc....me ta analogie trochu hapruje...telecom postavil sve rozvody jako statni podnik, za statni penize.....kabelovky pouzily soukrome penize, tak maji imho pravo na soukrome zisky...

 

a) návrh zákona o elektronických je univerzální normou a nerozlišuje, kdy kdo a kde co protáh za telekomunikační vedení (TKR k tomu beze sporu patří). Pouze rozlišuje tzv. relevantní trhy. Na trhu TKR platí, že jde o přirozené monopoly. Volba operátora v TKR je proto legitimní idea.

 

b) firma, co vykazuje ode dne svého vzniku permanentní účetní ztráty, jiného než zlodějinu na zákazníky nešije - viz. soustavné zdražování televize, to souvisí s onou deformací tzv. relevantního trhu. Neb tato se do konkurzu ještě nedostala jen proto, že si to pár zahraničních ztroskotanců ještě dokázalo za pár korun prodat. Kdyby to náhodou KPN nevyšlo, už je Intercable v likvidaci. Ale co, KTV byl vždycky dobrý tunel i pro obecní politiky.

 

c) a nejsem nijak zaujatý. To ví každý trochu vzdělaný člověk, že LIGHT verze je zlodějina.

 

Takže His, zklidni hormon. :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

b) firma, co vykazuje ode dne svého vzniku permanentní účetní ztráty, jiného než zlodějinu na zákazníky nešije - viz. soustavné zdražování televize, to souvisí s onou deformací tzv. relevantního trhu. Neb tato se do konkurzu ještě nedostala jen proto, že si to pár zahraničních ztroskotanců ještě dokázalo za pár korun prodat. Kdyby to náhodou KPN nevyšlo, už je Intercable v likvidaci. Ale co, KTV byl vždycky dobrý tunel i pro obecní politiky.

 

c) a nejsem nijak zaujatý. To ví každý trochu vzdělaný člověk, že LIGHT verze je zlodějina.

 

Takže His, zklidni hormon. :-)))

 

nejak nechapu jak ucetni ztraty souvisi se zlodejnou....a kdo co komu krade....

naopak v tom vidim rozpor - ucetni ztraty od zacatku podnikani ukazujou na podbizive nizke ceny v ranych letech, ze kterych se kabelove televize dodnes nevzpamatovaly....momentalne je cena televize podstatne vyssi...ja sam si takovou sluzbu neplatim (je kapku drazsi), ale cenu internetu povazuju za ferovou nabidku obzvlaste v kontextu naseho trhu....

 

to ze je light verze mimo je jasny, nikdy jsem netvrdil opak, ale stejne porad nechapu kdo co komu podle tebe krade....

 

btw miluju anonymni prispevky...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...