Přejít na obsah

Co rikate na internet Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Firma vždy ručí za finální produkt, a pokud má nekvalitní zdroje, vyvine tlak na jejich zlepšení, nebo změní dodavatele. Podle vás je v pořádku prodávat nepoživatelné rohlíky s odůvodněním že přivezli plesnivou mouku?

 

Bohužel musim Vás zklamat, pokuď jíte rohlíky, tak by ste měl vědět že sou dělaný ze starých vrácených rohlíků které se neprodaly, část jde na strouhanku a část zpět do pekárny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karnevale, karnevale... ty bila lamko... dyt to bylo jenom prirovnani, takze z ceho se rohliky delaji je uplne irelevantni... navic stejne nemas pravdu, te strouhanky je tam minimum... akorat ses opet predvedl jako

 

Pokud jsem klient kabelovky, chci kvalitu signalu, ktera je obvykla v kabelovych rozvodech v civilizovanych zemich. Pokud si Karneval plete kabelovou televizi se spolecnym digitalnim satelitnim prijimacem volnych kanalu, je to jeho problem a uprimne receno nechapu lidi co mu to zerou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Pokud jsem klient kabelovky, chci kvalitu signalu, ktera je obvykla v kabelovych rozvodech v civilizovanych zemich. Pokud si Karneval plete kabelovou televizi se spolecnym digitalnim satelitnim prijimacem volnych kanalu, je to jeho problem a uprimne receno nechapu lidi co mu to zerou.

Nějak přestávám vaší demagogii rozumět. Pokud vím, tak v nabídce Karnevalu velkou měrou převažují programy, které volně na satelitu nenaladíte. A ty které ano, např. hudební Óčko, tak ty by si abonenti brzy vykřičeli, aby tam zařazeny byli.

 

Pokud jde o kvalitu signálu, tak samozřejmě rozumím tomu, že klient chce kvalitní signál a operátor by se měl o něj postarat. S tím naprosto souhlasím. jen by mě zajímalo, co považujete za civilizované země.:-) Já občas pobývám u příbuzných a známých v Rakousku a Německu, párkrát jsem byl i v USA a občas jsem teda valil oči, v jaké mizerné kvalitě tam šly v kabelu některé kanály.

Ale samozřejmě to neznamená, že když někdo dělá něco špatně, tak já musím taky. Já jsem ale s kvalitou vysílání u Karnevalu spokojen, jen u BBC World a Eurosport 2 bych přivítal jsité zlepšení.

Uvidíme, jak si Karneval poradí s digitálním vysíláním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je možné že jste v Rakousku, Německu, nebo USA viděl mizerný signál z kabelu. Pravděpodobně šlo o místní televizní okruh, částečně dotovaný radnicí díky progresivnímu panu starostovi, dělaný pár nadšenci, a šířený zdarma nebo za nákladové ceny. Těžko ale u služby za 17 euro měsíčně, to Vám prostě nevěřím.

 

Znám situaci ve Francii, Anglii a Belgii- domácnosti obvykle koukají na satelitní vysílání, analogové satelity stále převažují, dekodéry na placené kanály se používají minimálně.

 

Kvalitu kabelu neznám, ale protože při cenách kolem 17 euro měsíčně půjde o výrazně dražší službu, měla by nabízet lepší kvalitu než individuální satelitní příjem, jinak si to nikdo nekoupí, to dá rozum.

 

Dále by mne opravdu zajímalo, jak jste přišel na to že v nabídce Karnevalu "převažují" kanály, které volně na satelitu nenajdete (jsou totiž všehovšudy asi 4- Spektrum, Discovery, Hallmark, plus nějaký blbosti na strašení dětí). Pokud to nejste schopen doložit, jde o demagogii z vaší strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Dále by mne opravdu zajímalo, jak jste přišel na to že v nabídce Karnevalu "převažují" kanály, které volně na satelitu nenajdete (jsou totiž všehovšudy asi 4- Spektrum, Discovery, Hallmark, plus nějaký blbosti na strašení dětí). Pokud to nejste schopen doložit, jde o demagogii z vaší strany.

Vy běžně volně na satelitu najdete STV1, 2, Markizu, Tv Praha, Galaxii, AXN, ORT, BBC Prime...? A na kterém satelitu to volně chytáte?

Vzhledem k tomu, jak tady zasíráte příspěvky všechna možná fóra, tak bych řekl, že si sem chodíte léčit nějaký mindrák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejda, Katodo, a zapoměla jsi taky na úžasný INFOKANÁL, ten taky na žádným satelitu nechytnu :) :) :)

 

Jesli mám mindrák? Možná, kdo je nemá. Jestli mě Karneval sere? Ano. Jestli k tomu mám důvod? Zcela jistě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...