Přejít na obsah

Co rikate na internet Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm
Nebo jsi se pokorne vratil ke Karnevalu? V Kralupech moc jinych, lepsich moznosti neni, vid?

Vratil :?: Proc se vracet k poskytovateli ktery mi obdobne pripojeni jake mam (mam 384/128 u karnevalu je podobne pripojeni 350/150) nabidne za cenu o 2000 vetsi (platim 890 u karnevalu obdobne pripojeni stoji 2900) nez mistni poskytovatel :wink:

Karneval se tu uz nechyta :P

 

No jestli jsem to správně pochopil, tak platíš teď 890 Kč za předpokládám nesdílenou a nelimitovanou linku 384/128 kb/s :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Ano presne tak, nesdilena, nelimitovana, verejna IP v cene, na WiFi velice pekne pingy po cechach kolem 40 ms :wink:

 

Mno když to srovnám s Turbem, tak rychlost je výrazně nižší, limit zde není, což je určitě velká výhoda (ale zase třeba tahání filmu je na téhle přípojce na dlouhé lokte) a Wi-Fi je určitě méně spolehlivý způsob připojení než kabel. Cena taky není nějak oslňující.

 

Kdybych se měl rozhodovat, tak si raději připlatím 200 Kč za Turbo. Kdybych neměl Komplet, tak by to byl rozdíl 400 Kč, což už je docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

Upsat se na x let tam neni, zrizeni 3990. Coz v mem pripade znamena ze prvni pul rok me vyjde o 15 korun mesicne draz nez kdyby sem si nechal Karneval :) (u Karnevalu inet 1090 + verejna IP 100 + vynucena TV komplet 499 = 1689 Vs inet 890 + 665 mesicne splatka za zrizeni + u Karnevalu TV mini 149 = 1704)

(ale zase třeba tahání filmu je na téhle přípojce na dlouhé lokte)

Proc by melo byt... do 6 hodin mas CD doma i kdyby si nechtel :lol:

Wi-Fi je určitě méně spolehlivý způsob připojení než kabel.

Precet sem si tady na foru stiznosti na problemy s pripojenim od karnevalu od ty doby co ho nemam, proti tomu je ta moje WiFi dokonale stabilni a bezproblemova 8) Respektive zatim sem nemel duvod nadavat na prirodni vlivy, protoze ani za deste ci snezeni mi to nesnizilo kvalitu signalu natolik aby to zaclo bejt nestabilni (jedu na tom DC hub a lidi si nestezujou ze by jim padalo spojeni) :) Uznavam ze kabel by mel byt mnohem spolehlivejsi, jenze Karneval mi holt takovy pripojeni nenabidne :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Precet sem si tady na foru stiznosti na problemy s pripojenim od karnevalu od ty doby co ho nemam, proti tomu je ta moje WiFi dokonale stabilni a bezproblemova 8):
Hmm, já měl za 3 měsíce dva menší výpadky v součtu tak 20 - 30 minut. Zato o Wi-Fině a děšti nebo sněhu jsem už toho slyšel. :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
No to není nic moc. :P

Jo ja vim proti ani ne hodine za kterou to je doma na "megabitu" to je slaby :wink: Holt kazdej mame jiny preference :)

Zato o Wi-Fině a děšti nebo sněhu jsem už toho slyšel. :lol:

Taky sem toho slysel dost o desti, snehu ci vysokym pingu (a bal se problemu), mozna je to dany tim ze mam primej vyhled na pristupovej bod kterej je vzdalenej jen par set metru a tak s tim problemy nemam... zatim :?

 

Kazdopadne tohle tema bylo o tarifu Light a od toho sme hodne odbocili, ja zas radsi zmizim :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je Wi-fi a Wi-fi. Jedna silene zarusena ve velkych mestech, kdy pri desti nebo snezeni je sileny utlum a k tomu to ruseni, takze nepouzitelne a dalsi je wi-fi treba na veknove, kde je nejaky poskytovatel jako nextra s pripojnym bodem, kdtery jedou na nerusenem a placenem pasmu a dale nabizeji...Firma si to stahne - plati sice hodne, ale rozsiri to dale na neplacenem, ktere se zarusuje, ale na venkove pokud je sam to nevadi a desst ani snih v tomto pripade nevadi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TEN KDO POLOZIL OTAZKU CO SI MYSLITE O SLUZBE LIGHT MUSEL BYT BUD UPLNY MAGOR A NEBO CLOVEK CO NA TOM CHCE KARNEVAL POTOPIT. Tzv. sluzba LIGHT neni totiz snad ani sluzbou, protoze parametry pripojeni apod. jsou hodny ceny tak max. 300,-/mesic nez 600, resp. 700,-. Celekm verim,, ze by to spousta lidi za 300,- brala, ale 600,-....??

Cili myslim si o tom asi toto:

 

Kdyz budu na pousti a narazim na cloveka co bude umirat zizni a ja budu mit cisternu pitne vody, prodam tomu nebozakovi 2 litrovou lahev te vody za 600,- Kc. Kdyz 600,- nema, nebo ma mene, tak ma smulu, chcipne.

 

To je podle me pristup karnevalu, resp tzv. sluzba LIGHT :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...