Přejít na obsah

Co rikate na internet Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

koukám tady je to samej odborník :D

 

už vidím, jak kvůli jednomu zákazníkovi mění celou koncepci :lol:

 

je fakt, že na nově je kolosální ostuda, že nemůžu sledovat telenovely ani slavné estrády ve stereu :lol:

 

doporučuji, pane, si koupit modem a vrátit se k dial-upu:

 

1. je to rozumný entry level pro nové zákazníky

2. ušetřené peníze na paušálu byste mohl vrazit do počítače, což řeší OEM nákup

3. řeší vaše spravedlivější počítání přenesených dat :lol:

4. přidané hodnoty si tam užijete až až

5. reklama na dial-up není už vůbec žádná

6. se zákaznickým centrem budete zajisté spokojen, jelikož v dial-upu již mají letité zkušenosti :lol:

7. určitě se vám tam nestane, že by tam běžela pohádka se včerejším zvukem :lol:

8. Jestli tam nova jede stereo to nevím, ale znova tam budete muset dávat všechno

9. blbosti jako TV24, MTV, CNN a óčko tam nenajdete

10. Private Blue v tomto tarifu nahrazuje mnohem úspěšnější kanál freefoto

 

(ostatním sorry za OT, ale tomudle se fakt nedalo odolat :lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám tady je to samej odborník :D

 

Škoda že to nejde říct o osazenstvu firmy, o které se bavíme.

 

doporučuji, pane, si koupit modem a vrátit se k dial-upu:

 

Nevidím žádnou souvislost mezi mizernými službami kabelového operátora, a dialupem. Připadáte mi jako dealer v autobazaru, který když nechci zaplatit přemrštěnou cenu za auto bez motoru opáčí, že mám jezdit na koloběžce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti pane, zaprvé jste nepochopil můj příspěvek a za druhé, s vaší strategií by karneval měl sice krásný ceny, ale byl by na pár ulicích, protože při tak nízkých příjmech by těžko mohl investovat, ne-li nabídnout slušné platy na to, aby u něho ti odborníci zůstali (ano jsou to odborníci, někteří páni odborníci - narozdíl od vás některé znám a nenadávám jenom proto, že mi nechtějí dát služby zadarmo... už nejsme za komunistů...).

 

 

ale plácání naprázdno to vám jde, to musím uznat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že ani vy jste nepochopil podstatu mých připomínek. Stížnosti na cenu nejsou primární, mnohem horší je mizerná kvalita služeb a minimální komunikace se zákazníkem. Dále silně pochybuju že mezi cenami služeb a platy techniků existuje přímá úměra (ke škodě techniků, a pravděpodobně na účet marketingu). Navíc o odbornost tady vůbec nejde, aby poznal že rozplizlej kostkovanej obraz a zvuk s useknutejma vejškama stojí za h***o nemusí být jeden odborník, to pozná každá lamka.

 

Ty komunisty jsem podobně jako předtím zmínku o dialupu moc nepochopil. To jako že když se s nabídkou Karnevalu neztotožním tak jsem dialupující komunista? A na to jste přišel jak? Já jsem totiž odjakživa liberál. Navíc ohromně altruistickej, protože když vidím jak hloupě nějaký podnikatelský subjekt přichází o takové báječné klienty jako jsem byl já, chci mu nezištně pomoct a vysvětlit mu, kde dělá chybu. Měl byste být vděčnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňo těch nepochopení je tady vícero pane :) mně hlavně zaráží, proč by karneval měl měnit strategii kvůli jediném u zákazníkovi? :?:

 

Já tedy nevím jak moc kvalitní kabely používáte doma, ale já mám obraz v pořádku a vzhledem k tomu, že jsem muzikant, tak bych i osekaný výšky rozeznal.

 

Já zase nevím o čem mluvíte vy, technická kvalita je v pořádku (obzvláště proto, že jsem přešel od ADSL :twisted: ), pokud byl nějaký neplánovaný výpadek, tak v řádu minut.

 

to kolemjdoucí: na tohle můžu říci jen pubertální LOL 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem cetl vas prispevek, co vse by mel Karneval delat jinak, malem jsem spadl ze zidle smichy. Na netu se vidi ruzne kreatury, ale takovy rozumbrada je fakt unikat. Zvlaste napady s drazsimi a levnejsimi daty, formulacemi typu "CNN smrdi, chci zpatky BBC Wold", atd. Sluzby od Karnevalu, drive TES Media odebiram nekolik let a jsem celkem spokojeny. Nevidim nikde zadnou jinou nabidku na televizni programy, ktera by se Karnevalu priblizovala a v mem okoli nevim o zadnem ISP, ktery by me poskytl zajimavou nabidku jako Karneval, 2Mb za 1100 Kc. Co se tyka kvality TV vysilani, nekdy neni obrazek takovy jaky by mohl byt. Tezko vsak lze pausalne tvrdit, ze za vse muze Karneval. Kvalita filmu, a to jak obazova tak zvukova, je casto tragicka uz od zdroje, satelitni distributori se snazi do jednoho transportniho toku nacpat co nejvice TV programu, ktere pak mohou kostickovat, atd. Kabelova televize pak jen prenasi co nakoupi a dostane. Na kvalitu netu si nemohu stezovat vubec, rychlost obvykle vyssi nez koupena, pingy po cesku do 25-30 ms, vypadky minimalni. Cena by samozrejme mohla byt nizsi, ale kdyz si porovam cenu s vykonem, misti konkurenci a ceny v zapadni Evrope, tak musim uznat, ze jsou docela primerene. No a pokud se mi to nebude libit, koupim si to od nekoho jineho. Jo a co se tyka Karnevalu/TES Media obecne, nebudou to zas takove lamy, protoze nekde jsem cetl, ze jiz nekolik let patri mezi nejrychleji rostouci firmy ve stredni a vychodni Evrope.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firma vždy ručí za finální produkt, a pokud má nekvalitní zdroje, vyvine tlak na jejich zlepšení, nebo změní dodavatele. Podle vás je v pořádku prodávat nepoživatelné rohlíky s odůvodněním že přivezli plesnivou mouku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti pane, zaprvé jste nepochopil můj příspěvek a za druhé, s vaší strategií by karneval měl sice krásný ceny, ale byl by na pár ulicích, protože při tak nízkých příjmech by těžko mohl investovat, ne-li nabídnout slušné platy na to, aby u něho ti odborníci zůstali (ano jsou to odborníci, někteří páni odborníci - narozdíl od vás některé znám a nenadávám jenom proto, že mi nechtějí dát služby zadarmo... už nejsme za komunistů...).

 

 

ale plácání naprázdno to vám jde, to musím uznat :)

 

Jenom kroutím hlavou nad Vašimi příspěvky. Nikoliv nad jejich obsahem, ale nad jejich formou. Diskutující Bývalý uživatel Kompletu napsal bezesporu zajímavý příspěvek a Vy, místo aby jste solidně polemizoval s jeho názory pomocí férové argumentace, napíšete nesmyslně satirickou repliku a ještě navíc diskuzi zahnojíte naprosto nesouvisejícím argumentem "za komunistů". K čemu to je dobré? Nemáte-li solidní argumenty, tak proč vůbec píšete? To je ale bohužel širší problém nejrůznějších inetových fór. Anonymita propůjčuje pisatelům křídla, ačkoliv vůbec neumí létat.

Navíc mi připadá, že koínkrétně zde není zrovna málo přispěvovatelů, pro které není Karneval docela obyčejný poskytovatel nějaké služby, ale něco, jako fotbalový klub a oni jeho věrnými fanoušky. Ať fauluje jak fauluje, vždy je třeba mu tleskat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Navíc mi připadá, že koínkrétně zde není zrovna málo přispěvovatelů, pro které není Karneval docela obyčejný poskytovatel nějaké služby, ale něco, jako fotbalový klub a oni jeho věrnými fanoušky. Ať fauluje jak fauluje, vždy je třeba mu tleskat.

A u některých jiných, mezi které patříte zřejmě i vy Stando, to platí zase obráceně. Ať se snaží hrát sebe líp, tak je třba pískat, tahat za dres a podrážet nohy.

Každý máme svůj názor a například mě se zdají argumenty "Anonymního" mnohem více podložené a správnější než ty, které zde uvedl "Bývalý uživatel Kompletu". Ale je to prostě jen názor a mé zkušenosti. Nechci po vás, abyste s tím souhlasil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...