Přejít na obsah

Co rikate na internet Light


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Derek

Za prve - odbihani od tematu se na foru nevyhnes nikdy, vetsimu nebo mensimu. Projdi si jakykoliv forum ci thread primo tady.

Za druhe - ja ti odpovidal na tvoje pripominky k manipulacnim poplatkum pri zmene tarifu.

Bavime se tady o nabidce pripojeni k internetu a s tou souvisi i srovnavani s jinymi, ne ? Uz ty jsi zminil neco, co je podle meho trochu OT, protoze s pripojenim samotnym to nema co delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni pořád brečí jak je to drahý nebo jak je to pomalý,jenže ještě nedávno všichni na dial-upu surfovaly a ještě si u toho chrochtaly a dnes jim nestačí spojení X krát rychlejší.Pokud někomu nevyhovuje cena nebo rychlost,ať prostě nekupuje.Karneval není ten,co by se zavděčil všem.Co uživatel,to jinný názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Ještě nedávno? Tak možná maximálně před pěti lety! A že dneska chceme rychlejší Internet? No pochopitelně, zkus stahovat Service pack pro Windows přes dial-up...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všichni pořád brečí jak je to drahý nebo jak je to pomalý,jenže ještě nedávno všichni na dial-upu surfovaly a ještě si u toho chrochtaly a dnes jim nestačí spojení X krát rychlejší.Pokud někomu nevyhovuje cena nebo rychlost,ať prostě nekupuje.Karneval není ten,co by se zavděčil všem.Co uživatel,to jinný názor
Vrat se do skal, nebo na strom, to taky bylo driv normalni a nikdo si nestezoval. Nejdriv premejslej (jestli to zvaldnes) a pak vypust nakou moudrou myslenku, ktera zmeni nazor vsech ostatnich, protoze je hluboka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nechci zase vyvolavat nejaky flame, ale musim se zastat Venci se kterym naprosto souhlasim,

vy dva jste snad na dial-upu nikdy ani nebyly, ja jsem jeste zhruba pred rokem na nem taky jel, v te dobe teprve zacinalo pouzitelne ADSL, takze do te doby snad krome kabelovky a bezdratu nic rychleho a levneho nebylo.

A z toho duvodu taky namam rad nic co nejak souvisi s Telecomem, ktery u nas silne omezuje rozvoj internetu,

s Karnevalem jsem maximalne spokojen, podle me za tu cenu je sluzba odpovidajici.

Lidi proste budou narikat vzdycky, i kdyby byl internet zadarmo, je to nase vrozena vlastnost.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je hezky, ze nechces vyvolat flame, ale jak jako muzes vedet, jestli jem byl, ci nebyl na dialupu? Je mi 28 let a internet sem mel jeste v dobe, kdy jsem musel pracne ostatnim vysvetlovat, co ze to vubec je. Ne jen ze jem mel dialup, ale pracovne vyuzivam i GPRS, takze VIM co je to pomale a rychle pripojeni. Takze asi tak k Tve narazce. A ted jeste k te reakci na "Vencu". Samozrejme ze budu nespokojenej. Kdyz se snizi DPH z 22 na 19 a Karneval s cenou dolu nejde, jsem nespokojenej, jestlize platim 1100kc za Turbo a jede mi to rychlosti modemu (viz diskuse na tema rychlosti a vypadku pripojeni) , jsem nespokojenej. Jestlize v takove cene nemam automaticky takovou vec, jako je verejna IP, jsem nespokojenej, Ono totiz spokojenost=pohodlnost, a diky temhle lidem se nikdy nic nezmeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Já jsem byl na dial-upu několik let, takže vím, o čem mluvím! A cena Turba

Light, o které je tu řeč, je opravdu vzhledem k parametrům připojení dost vysoká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...