Jump to content

PetrM

User
 • Posts

  102
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PetrM

 1. @Pavel m A můžu se zeptat, co tě pudí k takovému spěchu opustit stávající služby exUPC, a hnát se k Vodafone TV? Já po reakcích zde i v mém okolí rozhodně se změnou spěchat nebudu, a čím déle bude u mě přechod trvat, tím budu radši.
 2. Jak funguje mobilní aplikace Vodafone TV? - Vodafone.cz
 3. Neválí se vám někomu doma starý HD PVR Kaon s funkčním ovladačem? Jde mi tedy hlavně o ten ovladač, náš už reaguje hodně neochotně, a Vodafone TV zatím v nedohlednu, tak kdyby někdo byl ochoten i za drobný obnos poskytnout, byl bych vděčen.
 4. No nenaděláš nic, ale je to k zblití. 😕 No vidíš, a přesně proto já si sjednal jen půl giga, což mi úplně bohatě stačí, a zůstal mi bílý Compal, kde mám všechno pěkně nastaveno ke své spokojenosti, a jen mi to zapnou a posvištím. 😃
 5. To jsou fakt neskuteční kašpaři, napřed nejde nic a přes to nejede vlak, a za týden jde najednou všechno. 🙄 Takže si buď dělají z huby s..č, nebo se musely nějak změnit ty interní postupy u této akce, a kdybych nebyl netrpělivý a řešil to o týden později, tak bych si ušetřil spoustu času i nervů. To je tedy přístup. 😖
 6. Na tvém místě bych se tak neradoval. Taky jsem si něco podobného myslel, ale není to bohužel tak jednoduché, viz výše v tomto tématu. 🙁
 7. @Wlassek Zřejmě budeš stejný případ jako já, prostě mají v systému někde nastaveno, že kdo využívá jakoukoliv slevu, u toho tam tu akci prostě nelze nastavit. Ale nevzdávej to, tuto akci sice neuhádáš, ale mě se taky nakonec povedlo dohodnout, viz výše v tomto tématu. Jen je dobré si připravit argumenty, např .je zajímalo, k čemu vyšší rychlost potřebuji, a jakou mám případně alternativu, tedy dostupná nabídka konkurence.
 8. Tak už dobrý, byl jsem jen netrpělivý, potvrzení změny mi v noci přišlo, takže cajk. 🙂👍
 9. Ano, srovnatelnou znamená prakticky stejnou, tedy dokonce o pár korun lepší. 😉 Stačí ti to už takto, nebo potřebuješ přesnou částku? Hele jestli jsem se tě nějak dotknul, protože zníš poměrně agresivně, tak sorry, to nebyl můj záměr. 😇 Nezlob se, ale tohle bych už rád nechal, a dozvěděl se to, na co jsem se ptal.
 10. No na tu akci prostě nemám nárok, a přes to nejede vlak, ale dali mi jinou srovnatelnou nabídku, takže svého jsem dosáhl. Teď mi jde o to potvrzení, protože ke změně má dojít až s novým zúčtovacím obdobím.
 11. Tak jsem nakonec na lince po cca 20 minutovém čekání a vyhrožování výpovědí něco vyhádal. Nebyla to sice taková pohodička, jak popisuje @Slamb, ten net za půlku mi prostě nadají a nedají, ale nakonec, když jsem trval na svém, jsem dostal podobně výhodnou nabídku. 🙂 Jen jsem myslel, že mi do mailu přijde nějaká změna smlouvy, protože dokud něco nemám černé na bílém, tak tomu úplně nevěřím, ale zatím nic nepřišlo. Vám, co jste si žádali o vyšší tarif něco přišlo? Nebo jak se mám ujistit, že to, co mi po telefonu nabídli, opravdu platí? Na Moje UPC mám stále původní tarif.
 12. Jj, to se chystám zítra zkusit, až trochu vychladnu. 😉 A pro jistotu už mám objednaného technika od jiného poskytovatele. 😋
 13. Tak bohužel, ani na prodejně jsem nepochodil, řekli mi úplně to samé, měl jste slevu, máte smůlu, přes to nejede vlak. ☹️
 14. Tak Vodafone opět nezklamal. 😒 Chtěl jsem využít uvedené akce pro rychlejší internet, ale paní z on-line péče mi napsala, že akci nemůžu využít, protože využívám 20% slevu na internet. Podmínkou akce prý je, že za posledních 6 měsíců nemůže být využita žádná sleva. Přitom uvedená sleva je individuální "vyhádaná" na UPC, a mám ji již několik let, takže nemůže jít o žádnou slevu z nějaké promo akce, které jsou uvedené v podmínkách nabídky, cituji "Nabídka se nevztahuje na zákazníky, kteří za posledních 6 měsíců využili Promo: Pevný internet a Netflix na 3 měsíce zdarma k Vodafone TV – Pevný internet se 100% slevou na 3 měsíce, Vánoce 2020 bohatá vánoční kolekce – Pevný internet se 100% slevou na 3 měsíce, Vodafone UPC Superrychlý internet za 399 Kč." Nic o tom, že by nesměla být využita žádná sleva tam tedy nevidím. Tak nevím, jestli jsem mimo já, nebo paní, nebo mají ještě nějaký vnitřní předpis v tomto smyslu, ale pěkně mě to nadzvedlo. A ještě má tu drzost, nabídnout mi 500 Mb/s za plnou cenu, tedy 929 Kč, a o mojí slevě najednou ani slovo. To bych musel být úplně na hlavu, abych o něčem takovém uvažoval, když máme v baráku další dva poskytovatele, kteří nabízí Gb za třetinu této ceny. Pravda, instalace by stála nějakou námahu a peníze, ale začínám mít pocit, že by se to vyplatilo. Jen přemýšlím, jestli ještě nezkusit zajít na prodejnu, po vzoru @Danny_79, jestli by tam nebyly rozumnější, protože s paní asi nemá cenu se o cokoli snažit. ☹️
 15. @Marek-26 No tak to jsme na tom úplně stejně, taky to potřebuji pro ženu, která kouká přes Horizon Go. 😉 Můžeš mě trochu nasměrovat, jak případně naportovat androidí aplikaci? Díky
 16. Nějaké novinky ohledně verze Vodafone TV pro PC? Už je to hodně týdnů.
 17. A místo čeho je? Mě v TV nahradil nějaký jiný program, ale už nevím, co jsem tam měl.
 18. @tomus Díky moc, tos mě uklidnil, UTP kabel naštěstí natažený mám, takže cajk. 👍 @okrizek No žena bude počítám taky chvilku prskat, ale na ten starý HD PVR už taky nadává, takže to nebude velká změna. 😉
 19. A sakra. 🤔 A to mi myslíš seberou i modem, nebo mi jen místo HD PVR dají ten nový box? Jak ten se vůbec připojuje, do datové zdířky jako modem, nebo do TV? Jde o to, že mám modem na druhém konci bytu, než PVR, a chtěl bych to tak zachovat.
 20. @homberg To samozřejmě vím, myslím to tak, že nechci službu Vodafon TV, chtěl bych dál využívat stávající kabelovku bývalého UPC, včetně zařízení, které mám, ale k tomu bych chtěl ten internet od Vodafonu za polovic.
 21. A nevíte zda je možné mít kombinaci TV od UPC, a internet od VF? Nebo pokud bych chtěl akci využít, musím kompletně přejít k VF i s televizí?
 22. Pročetl jsem si to tu, a jen se chci ujistit. Když teď mám samostatný modem COMPAL připojený do datové zásuvky, a klasickým koaxiálem připojený starý HD PVR box Kaon, tak se mě to netýká, zůstává to jak to je, a žádnou novou krabičku mi nutit nebudou?
 23. @tomus Modem právě mám, ale nemá dostatečné pokrytí na tom konci, kde by byl HD DVR Mediabox, proto mě napadlo, že bych to z něj vykryl. S Powerline adaptéry zkušenosti nemám, ale vzhledem k tomu, že by byl každý na jiném okruhu, by to asi nebylo ideální. Takže mi zbývá ta třetí možnost, a nevyhnu se tedy koupi nějakého AP. Ten Archer C6 vypadá dobře, díky za tip.
 24. Díky za odpověď. A pokud bych propojil ethernetovým kabelem obě zařízení, tedy HD DVR Mediabox a modem Compal, bylo by možné jedno z nich připojit jako modem, a druhé provozovat jako AP?
×
×
 • Create New...