Jump to content

Beris

User
 • Posts

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Beris

 1. U Telly je měsíční výpovědní lhůta.
 2. Info pro pana Ádu - Arena Sport 1,2 momentálně nefunkční! U TELLY vše v pořádku! 😜🤣
 3. Vsadím se o co chcete, že u jiných poskytovatelů je History TV naprosto v pořádku! Tak jak tomu bylo u areny sport 1, kde v Telly jsem měl vše OK. Vodafone si myslí, že jsme nějací jejich testeři, místo aby si kvalitu hlídali sami!
 4. Já se díky tomu pocukávání obrazu (a nejen v app O2, ale i v app Vodafone TV) zbavil OLEDU od Philipsu. Myslím, že to může být i problém androidu. A to ještě poslední aktualizací firmwéru Philips dodrbal synchronizaci videa a zvuku v aplikacích! Teď mám OLED od Samsungu a aplikace jedou dokonale. První TV, u které se vždy nemůžu dočkat, až si ji pustím!
 5. Takže k problému s History HD se přidala stanice arena sport 1. V nezjištěných časových intervalech se obraz i zvuk začne na několik vteřin zadrhávat. Ověřeno i v aplikaci Vodafone TV - stejný prolém. V aplikaci Telly je vše v naprostém pořádku!
 6. PS1,2 jede neustále i na Kompletu
 7. Tohle doufám není pravda, nebo Vodafone zažije divoký telefonát!
 8. Koukám live, ale hned jsem si to odzkoušel i v aplikaci. Je to např. včera od 21:00h Nostradamus... v čase 1:14:50 - 1:15:20.
 9. Zdravím. V poslednî době dochází ke kostičkování History HD. U mně problém není, protože se to děje i v aplikaci Vodafone TV. U dalších programů stejného multiplexu vše OK. Psal jsem Vodafonu a plošně problém neevidují. Potvrdí to někdo?
 10. https://telly.cz/tv/internetova-tv/sport/
 11. Vidím, že chlapcům z Vodafonu se k PS3 moc vyjadřovat nechce!
 12. Zdravím. Kdy zařadí Vodafone do své nabídky Premier Sport 3? Vypadá to, že UFC bylo definitivně přesunuto na tento program! To by pro mně byla poslední kapka, abych přešel ke konkurenci!
 13. Internet po kabelu naběhne raz dva, ale Wifi až po těch 15 minutách.
 14. Zdravím. Včera mi byl dodán tento nový modem a trochu mně udivilo, že po startu nebo restartu modemu trvá až 15 minut, než naběhne wifina. Mám zapnuto pouze 5GHz na 160MHz. Toto přece není normální stav.
 15. Taky mám TV Samsung 2020 UE50TU8502 a Vodafone TV bez problémů jede. Doporučoval bych aktualizaci firmwéru TV.
 16. Philips je připojen kabelem, ale to nemá žádný vliv. Mám i Tizen a tam je jako vždy vše OK.
 17. Já mám Philips a aktualizace aplikace ničemu nepomohla. Drobné zadrhávání obrazu je tu pořád a to mám nejnovějšího OLEDa. A to ještě přibyly problémy s nezobrazováním některých programů. Jenom by mně zajímalo, kdo a na čem aplikaci testuje, než ji dají ven! Tipoval bych to, že asi Stevie Wonder!
 18. Tak po dnešní aktualizaci aplikace na android TV (Philips) zmizly z nabídky erotické programy. Tak mám takové podezření, že opět něco zmršili! Na Tizenu vše OK.
×
×
 • Create New...