Přejít na obsah

Nový SW


HaWe

Doporučené příspěvky

Ale pánové tady je hezky husto :-)

 

2 Leosek: Doporučuji počkat cca 14 dní, pak by měly být k dispozici CAM moduly. Pak si kupte nějaký jiný - lepší STB, a budete mít od UPC klid :wink: (nekupovat

 

Já osobně zatím s tímto STB nemám větší problémy (až na EPG :cry: ), nahrávání až 4 programů celkem využívám, do PC zatím nestahuji - pokud ten film chci seženu ho na DVD v lepší kvalitě, seriály shlédnu a pak hned smažu

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek jsem zaktualizoval SW. Na HD se smazaly všechny nahrané pořady. Zůslaly jen fotky. Nazvy pořadů se zobrazují stejně zmateně jako předtím. Tak nevím co nový SW "vylepšil"?

 

Člověka potěší, když slyší o neštěstí :-) Aspoň nejsem s promazaným diskem sám :-)))

 

Ano, je to smutné, že čas od času se člověk ze zoufalství koukne, jestli náhodou není k dispozici nový firmware, díky kterému by těch 150 korun za měsíc nebylo vyhozené jen tak do větru.

 

V podstatě by mi stačilo, kdyby to aspoň spolehlivě nahrálo to, co jsem si naprogramoval - ovšem i to je zřejmě nad síly té krabice, kterou UPC nabízí a ještě za testování softwaru uvnitř vybírá peníze... Kdysi Oskarovo "Testováno na lidech" dostává nový význam :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Leosek

To UPC: Omlouvám se, že jsem si bez vyzvání dovolil použít funkci Aktualizace SW a jsem rád, že jsem byl za tuto opovážlivost potrestán smazáním nahraných pořadů, která jsem na disk neměl nahrávat, ale stahovat si je na PC nebo si kupovat DVD. Slibuji, že po dobu mé dovolené na HD již nebudu nahrávat a stále rád budu platit 150 Kč za používání STB s nevyužitým HD.

Promiňte, že jsem Vámi propagovaný výrobek kritizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebovali jsme poslat SW do více STB lidem, kteří jsou k testováním nového FW určeni.

Tento SW přišel v pátek a odzkoušeli jsme ho na několika STB, ke kterým jsme se dostali. Na všech již byla novější verze FW než 1.00, kterou jste měl na Vašem STB. Problém se smazáním HDD se neprojevil - jinak by tato verze nebyla k testům na více STB puštěna. Po prvním oznámení, že se vyskytl tento problém FW jsme stáhli a kontaktovali Handan.

Jistě pochopíte, že se nový SW musí testovat.

Opravdu je mi to líto, že došlo ke smazání obsahu HDD.

V okamžiku dokončení funkčního SW pro STB je tento SW automaticky spřístupněn pro všechny STB. V ostatních případech můžou být problémy, protože se jedná o Beta verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Standa: Vám obraz pravidelně nezamrzá. Pokud ne, asi je problém jen u mého DVR.

 

Ne tento problém nepozoruji.

Bydlím na síti bývalého Karnevalu.

 

Na kterých programech a jak často zamrzání pozorujete. Problém to může být lokální.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu je mi to líto, že došlo ke smazání obsahu HDD.

 

Mě je to taky líto, chtěl jsem se na některé nahrávky podívat :) Ale chápu, že to byla prostě blbá náhoda a neřeším to - spíš mě trošku trápí, že se z chyb odstranilo tak málo.

 

Pokud máte zájem o dalšího testera, tak stačí říct - na televizi se dívám převážně off-line :-) a tak zajímavých úkazů s DVR jsem si už zažil víc jak dost. Ve verzi 1.00 a 1.07 je to zařízení spolehlivé asi jako DVB-T tuner pod Windows - tj. vůbec :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pafka_024

Nevíte někdo, jestli je také v plánu nový SW pro CV-5000? Zejména bych uvítal odstranění "kostičkování" při přechodu mezi 4:3 a 16:9 a velmi špatných reakcí na dálkové ovládání. Jelikož se mi docela rozrostl počet DO, zakoupil jsem univerzální ovladač Logitech Harmony 525. Bohužel s tímto STB je problém jej použít, když na povely z DO občas zareaguje a občas ne.

Uvažoval jsem o tom, že bych si připlatil za CV-6000, ale nechce se mi platit další poplatky. Jak jste s CV-6000 (7000) spokojeni? Také má problémy s reakcí na DO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...