Přejít na obsah

Nový SW


HaWe

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak
Mam SET-TOP-BOX CV5000 CINX iL - V1.03.

 

No jasně, já taky (jak už jsem psal výše), mám taky V1.03, takže to je asi tím. Co máte za model STB, ti co mají V1.22? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Mam SET-TOP-BOX CV5000 CINX iL - V1.03.

 

No jasně, já taky (jak už jsem psal výše), mám taky V1.03, takže to je asi tím. Co máte za model STB, ti co mají V1.22? Dík

 

Tak já nevěděl že už dávají jiné STB já mám ještě CV-5000 CINX s tou verzí 1.22 :D takže je to určitě tím :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník onak

Tak dneska mi STB nabídl možnost stáhnout si nový SW, stáhla se mi verze 1.06 z 17. září 2007.

Čeho jsem si hned všiml je to, že se na začátku objevuje logo UPC a když se zmáčkne 3x "i", tak úroveň a kvalita signálu spolu s dalšími informacemi zůstanou zobrazeny, dokud to nevypnete sami. Navíc v menu u CONAX přibyl "stav tokenů".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to je vse jo ??? skoda ze neprijdou z necim novym , lepsi graficke zpracvani a tak ... vydel jsem STB od O2 a slovensky T-com a jejich menu je uplne nekde jinde , nase STB jsou jaksi v tomto smeru zastarale !!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Potřebuji poradit, STB mně pokaždé při zapnutí nabídne tabulku s možností stažení nové verze sw, ale když odsouhlasím stažení tak to napíše, že stahování bylo neúspěšné....i když to zkouším stáhnout v menu, tak výsledek je stejný. Kdyby se mně vždycky po zapnutí neukazovala ta tabulka s nabídkou stažení tak bych to ani neřešil, protože ten nový sw stejně nic revolučního nepřináší, ale je dost otravný to vždycky odkliknout na ne, jinak ta tabulka nezmizí a snaží se o stažení pořád dokola.Jinak jsem z Brna mám STB ještě od Karnevalu, tak se chci zeptat jestli nemám v menu změnit nějak parametry frekvencí na stahování sw, nebo platí stále to tovární nastavení od Karnevalu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...