Přejít na obsah

Nový SW


HaWe

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jakou máte poslední verzi FW v STB? Já tam mám V1.03 z 21. března 2007.

 

Mam stejny problem. Mozna mam spatne nastaveny aktualizace.Potrebuji zadat nejake hodnoty jak docilit nejaktualnejsi aktualizace. Zkousim a nic.

Milda1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem z UL a už mi to nainstalovat šlo ta nová verze.. Jen teda nevim co kromě tý ikonky na formát obrazu se změnilo... :?

 

Jak jste to nainstaloval???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Čau, já mám verzi V1.22 z 6.března 2007 :D tomu nějak nerozumím:D Jinak mělo by to jít když vlezeš do menu, položka systémové nástroje a aktualizace SW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mkaprel
Čau, já mám verzi V1.22 z 6.března 2007 :D tomu nějak nerozumím:D Jinak mělo by to jít když vlezeš do menu, položka systémové nástroje a aktualizace SW.

 

Dal jsem to a napsalo to, ze nejsou nove aktualizace.Tak mam V1.03 a nevim proc to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mkaprel
Čau, já mám verzi V1.22 z 6.března 2007 :D tomu nějak nerozumím:D Jinak mělo by to jít když vlezeš do menu, položka systémové nástroje a aktualizace SW.

 

Dal jsem to a napsalo to, ze nejsou nove aktualizace.Tak mam V1.03 a nevim proc to nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

JJ jasně, já to ani nezkoušel aktualizovat (tam se musí nastavit ten multiplex pro volně šířený programy?, tzn. u nás v Příbrami se šíří na 658 MHz, tak to tam musím nastavit, když chci zjistit, jestli je novější verze?), mě jen zajímalo, jestli je nějaká novější verze, ale jak vidím tak asi neni. Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

No vidíš že já mám novější verzi 1.22 jde o to jestli je teď dostupná.

Vždycky šla vyhledat když tam bylo nastaveno tovární nastavení 1 a to 426MHz,64QAM a 6900. Jak je to teď nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš že já mám novější verzi 1.22 jde o to jestli je teď dostupná.

Vždycky šla vyhledat když tam bylo nastaveno tovární nastavení 1 a to 426MHz,64QAM a 6900. Jak je to teď nevím.

 

Tak bohužel to nejde. Nastaveni mam tovarni 1 a stejne parametry a stale V1.03.!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Ale přijde mi divný, že V1.22 je z 6. března a V1.03 je z 21. března. Napadlo mě, jestli model CV-5000 CINX iL může mít jiný firmware než CV-5000 CINX. Já mám totiž ten CV-5000 CINX iL (bez sériového portu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...