Přejít na obsah

TZ: Karneval Media a UPC sjednocují internetové nabídky


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Zdravim,

karneval uz mame par let. Meli jsme turbo 2000 nynejsi pristupova doba je 5000. Zajimalo by me zda by se me vyplatilo prejit na UPC. Kdyz bych prechazel tak jedine kvuli FUPu. 20 GB je celkem malo na me ale dokazu se uhlidat... Jen by me mrte zajimalo zda tech 60 Gb co je u UPC je obousmerne nebo pro kadzy smer zvlast. Tady na foru je to co colvek to nazor a na strankach jsem se toho take moc nedozvedel.

Jinak teda musim rict ze jsem s karnevalem spokojen. Limit FUPu jsem prejel asi 2x za celou dobu co ho mame (ale ne kvuli tomu ze bych vic nepotreboval ale kvuli tomu ze se hlidam :) ) a jinak sem tam nejaky vypadek (zacal blikat modem) ale nikdy nic dlouheho... takse spokojenost. Jen se bojim abych si u UPC nepohorsil...

 

Moc diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem přešel na tarif Classic. Data se počítají dohromady, teď máš pro příjem i odesílání dat 60 GB. Nemyslím, že by jsi si pohoršil, až na to, že je tam pokles o necelých 1000 kbps, se kterým se ale počítal, navíc by se rychlosti měli v létě zvyšovat. Další věc je, že budeš stále u Karnevalu, nikoli UPC, takže kvalita služeb bude zřejmě stejná, jen převzali jejich tarify, což nemusí nutně znamenat i vrtochy známé od UPC.

Jo a tady máš ten FUP: http://www.karneval.cz/storage/att/Fair ... policy.pdf

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bool
Už jsem přešel na tarif Classic. Data se počítají dohromady, teď máš pro příjem i odesílání dat 60 GB.

 

Aha, takže 60 GB FUP u UPC je to samé jako 30 GB u Karnevalu? :( Hm, tak na to jim kašlu a zůstanu radši u mého tarfiu TURBO 5M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám staré Turbo 1M za 499,- měsíčně a zrovna koukám na nové zázračné tarify.Jak chtějí nalákat nové uživatele na internet,když dávají 512 za 475. Za 475 byla u starých tarifů 1M.To mi hlava nebere. :cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Už jsem přešel na tarif Classic. Data se počítají dohromady, teď máš pro příjem i odesílání dat 60 GB.

 

Aha, takže 60 GB FUP u UPC je to samé jako 30 GB u Karnevalu? :( Hm, tak na to jim kašlu a zůstanu radši u mého tarfiu TURBO 5M.

 

No neni to úplně samé, můžeš to chápat jako 30/30; u stareho tarifu T5M muzes stahnout opravdu jen 20/20, ale u noveho tarifu Classic muzes libovolne, napr. 50/10 nebo 55/5.

 

 

Mám staré Turbo 1M za 499,- měsíčně a zrovna koukám na nové zázračné tarify.Jaak chtějí nalákat nové uživatele na internet,když dávají 512 za 475. Za 475 byla u starých tarifů 1M. To mi hlava nebere. :cry::cry:

 

No to máš sice pravdu, ale ke starýmu tarifu T1M si měl limit 2/2 GB , u nového Starter máš 10 GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Už jsem přešel na tarif Classic.

Jak je mozny, ze nekdo uz presel nekdo ne?

 

Kdy jsi objednaval ten prechod ke Classicu?Rekli ti datum kdy udajne prejdes? Nebo ne?

 

 

BTW: jak pise ona o FUP: jj je to jak pise clovek muze stahnout treba 55GB/5GB neni to zavisly na tom jak prekrocite pulku datoveho limitu tak amen s vama... pocita se to dohromady, ale je pravdepodobne ze stahnete vice nez odeslete, takze je to dost variabilni a zalezi jen na vas jak FUP vyuzijete ;) Proste DL+UL se scita ale neznamena to ze jak prekrocite polovinu DL ci UL tak jste v "zone smrti cislo 64"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Kde porad chodite na ty nesmysly ze se to scita? Kdyz mas FUP 60G, tak mas 60 tam i zpet!

 

No vzdyt jo mas down i up dohromady 60 GB, ne pro kazdy smer zvlast, to ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde porad chodite na ty nesmysly ze se to scita? Kdyz mas FUP 60G, tak mas 60 tam i zpet!

Kavku, běž si kvákat jinam nebo si přečti podmínky, je to 60 down nebo 55 down a 5 up nebo 50 down a 10 up, prostě je to 60 pro oba směry, už fakt nevím, jak to tady pro některé napsat!

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...