Přejít na obsah

TZ: Karneval Media a UPC sjednocují internetové nabídky


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tukancheez
Datove limity - nemas to sice nikde presne uvedene ale realita je ze jsou zvlast. Viz muj.karneval.cz ukazuje:

 

Tarif: Classic

Přístupová rychlost: 4096 / 512 kbps

Datový limit FUP: 60GB / 60GB

jak jede classic? kolik je namereno? jaka lokalita?

 

dalsi dotaz jak je to s poctem dat kdyz budu prechazet az 1.4. a 22.3. - 31.3. pojedu jeste na karneval tarif, jestli to dobre chapu, predpokladam, ze se pouze zmeni puvodni hodnota na 60/60 (bude tez classic) a rychlost se snizi a zmeni se nazev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu pomaleji, uz asi nedavaji +10% ale min (upc garantuje 0) a vice to kolisa nez driv ...

A zmena, tak jak jsi napsal akorat se ti navic resne FUP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR - Presel jsem z tarifu 3M(dve IP adresy) na LIght(jedna IP). Bohuzel jsem si nejak nevsiml toho ze tam je jen jedna IP a potrebuji dve, stane se. Co je ale opravdu podivne je ze neni mozne doobjednat dalsi IP adresu. Prechod z5 na tarif 3M take neni mozny. Takze jedina vec kterou muzu udelat je koupit router :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak jede classic? kolik je namereno? jaka lokalita?

Trochu pomaleji, uz asi nedavaji +10% ale min (upc garantuje 0) a vice to kolisa nez driv ...

A zmena, tak jak jsi napsal akorat se ti navic resne FUP :D

Sice je to tarif UPC, ale porad jsme na siti Karnevalu, takze co se tyka rychlosti tak jedina zmena by mela byt ta, ze Vam vezmou tech 10% navic.

 

S garanci rychlosti je to tak, ze u kabelu sdili urcity segment site nejaky pocet uzivatelu (okolo 500), takze jedina moznost jak zajistit "garantovanou" rychlost je ta, ze budeme mit kvalitni sit (bez ruseni atd.) a na kazdem segmentu bude "rozumny" pocet uzivatelu, pokud jich tam bude vic, jak tu nekdo psal ze je to u UPC, tak logicky bude dochazet ke kolisani rychlosti.

Posledni moznost je to pridavani 10% k rychlosti navic, aby nominalni rychlost pri obcasnem poklesu byla stale v toletranci.

 

Takze jestli je se udava garantovana nebo negarantovana linka u Karnevalu, tak je to prakticky uplne jedno.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Když k tomu na CMTSce poštelujete pro UPC tarify QoSka, nastavite jiné priority u nominálek a garantované rychlosti, dostanete tarify, které nabízí UPC.

 

O tom, že na CMTS u UPC je na jednom upstreamu více AH, to je hotová věc a asi se u nich moc neřeší přerozdělení. Aneb, tam, kde se dá, šetřeme. Každopádně, mají to ošetřené papírově, takže si lidé nemohou stěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi vcera vecer ve 20:30 hod menili modem za novejsi, pry priprava pro prechod na jinou frekvenci. Chtel jsem samozrejme vyuzit pritomnisti nekoho "povolaneho" a dozvedet se par veci ohledne novych tarifu a fungovani do budoucnosti. Technik nezklamal, pac nevedel vubec NIC, vcetne toho, kdy mi zase pobezi net po vymene modemu, jelikoz ma moc prace a nebude prece volat z mobilu kvuli nahlaseni vymeny u kazdeho zakaznika :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Ted mi zrovna volala zenska z Karnevalu, kdy ze se muze zastavit technik s novym modemem. Ttaky se ohanela tim, ze to musi bejt do konce mesice, jinak nepobezi net.

Prozatim jsem to utnul, protoze snad do konce mesice sithnem podat vypoved sluzby.

 

Ale zajimalo by me o co teda jde - tady na foru jsem o tom nic nezaznamenal (a nebo teda prehlidl) - jakej je oficialni a opravdovej duvod ty vymeny ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...