Přejít na obsah

TZ: Karneval Media a UPC sjednocují internetové nabídky


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Tak hošani a hošanky! Mám turbo 1M a chci EASY.Příslušnou objednávku on-line na stránkách Karnevalu jsem vyplnil, vše řádně.No a co se nestalo! NIC!!! Jen mi asi za 2 dny přišel mail, že tu objednávku registrují, a ještě pro kontrolu tam mrskli všechny ty údaje (požadavky) který jsem tam dal.Teď už to jsou skoro 4 týdny !!!! co mi tedy mění tak lehce a bezproblémově tarif ! Fakt, kdo ví o lepší alternativě než Karneval, ať mi to sem poradí.To jejich věčný nicnedělání mě už dost sere.Horor byl už když jsem podeposoval první smlouvu, aby vůbec sem jejich obch. zástupce přijel. A to jsem z Teplic.Jsou fakt pod úroveň! :x [/b]

 

Doporucuju zavolat na zakaznickou linku - ja jim zavolal ve ctvrtek kolem 13-te hodiny, ze chci zmenit T2000 na Light, a druhy den v 7 rano uz to bylo.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník perverez

Tak nakonec stacilo do Karnevalu zavolat, pockat si 10 minut na operatora a zmena tarifu bude vyrizena do konce tydne. Bylo mi dokonce receno, ze pres kontaktni formular na jejich webu trva vsechno velmi dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Taky jsem dal na zdejší rady a použil konaktní formulář. Čekal jsem na změnu dva týdny a nic, nakonec jsem zavolal na infolinku, kde samozřejmě nic nevěděli, a během dvou dnů bylo hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67
Taky jsem dal na zdejší rady a použil konaktní formulář. Čekal jsem na změnu dva týdny a nic, nakonec jsem zavolal na infolinku, kde samozřejmě nic nevěděli, a během dvou dnů bylo hotovo.

 

Tak tak, formulare nepouzivat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...