Přejít na obsah

TZ: Karneval Media a UPC sjednocují internetové nabídky


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Počínaje dneškem se mění internetová nabídka společnosti Karneval Media. Karneval ruší prodej stávajících internetových služeb TURBO a nově nabízí celkem sedm internetových služeb – Starter, Easy, Light, Classic, Plus, Extreme a Professional

 

V praxi to znamená, že až na několik výjimek sjednocuje své internetové služby s obdobnými službami sesterské společnosti UPC.

 

Výjimkami jsou chybějící služba Flex, balík bezpečnostních programů Smart Guard a služba Dvojnásobný upload – ty začne Karneval nabízet až během příštích měsíců.

 

Pro dosavadní zákazníky internetových nabídek Karnevalu se aktuálně nic nemění – mohou se však rozhodnout k okamžitému přechodu na novou nabídku za jednoduchých podmínek.

 

„Obě společnosti dosud nabízely velmi atraktivní internetové služby, které se lišily dílčími výhodami – jednou ve prospěch zákazníků Karnevalu, podruhé ve prospěch zákazníků UPC. Nová sjednocená nabídka bude během dalších měsíců výhodnější pro všechny bez rozdílu,“ slibuje provozní ředitel UPC a jeden z jednatelů společnosti Karneval Média Petr Jílek a dodává: „začali jsme podstatným navýšením doporučeného objemu stahovaných dat a budeme pokračovat obdobně podstatným navýšením rychlostí. Naším cílem je, aby náš vysokorychlostní internet byl stále nejlepší co se týká poměru kvalita/výkon/ cena.“

 

Vysokorychlostní internet UPC je podle šetření společnosti Digimark v letech 2005 a 2006 nejoblíbenější vysokorychlostní internetovou službou v České republice. Mezi jeho přednosti patří především stálé připojení 24 hodin denně za pevně stanovenou částku, mnohonásobně rychlejší přenos dat než při použití telefonní linky, kompletní instalace, kterou provádí vyškolený technik, výhodný poměr technická kvalita/výkon/cena, modem propůjčený zdarma a žádné další nutné náklady, např. poplatky za telefon. S jednotlivými nabídkami jsou dále spojeny další bezplatné výhody jako e-mailové adresy s různým počtem aliasů, volný prostor pro vlastní stránku, volný prostor pro poštovní schránku (mailbox) a exkluzivní přístup na portál upclive s diskusními skupinami, počítačovými hrami, aktuálním zpravodajstvím a řadou zajímavých kontaktů. K přednostem patří rovněž služby profesionální technické podpory Klientského centra UPC a Karnevalu. Internet od UPC nebo Karnevalu je možné si předplatit samostatně, bez objednávky kabelové televize či telefonních služeb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Pro dosavadní zákazníky internetových nabídek Karnevalu se aktuálně nic nemění – mohou se však rozhodnout k okamžitému přechodu na novou nabídku za jednoduchých podmínek.

Cim jsou definovany ony jednoduche podminky?

Snazil se uz nekdo si prehodit tarif k UPC?

 

Ty rychlosti ma UPC garantovane, nebo negarantovane (jako mel Karneval)?

Rekl bych ze nema :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Cartmann

Ty jednoduché podmínky mě taky zajímají , protože bych zvažoval okamžitej prechod na Light , kterej se mi zda akorat s poměrem cena / limit, vzhledem k tomu že nesosam nak nadměrně mi 40 GB stači akorat :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcelku by mne zajímalo jak chtějí v budoucnu řešit ->pokud nezměním smlovu Mojí garantovanou rychlost 3 M od Karnevalu, a sousedovic negarantovaný tarif Light 2560/256 od UPC.

 

Za chvilku co domácnost to jiný smlouva ( rychlost ), nejstarší tarify Karnevalu, staré tarify, ty co teď zavedli a Ty co teprve zavedou.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Vcelku by mne zajímalo jak chtějí v budoucnu řešit ->pokud nezměním smlovu Mojí garantovanou rychlost 3 M od Karnevalu, a sousedovic negarantovaný tarif Light 2560/256 od UPC.

Rekl bych jednoduse, proste vydaji prohlaseni, ze rychlosti negarantuji, tudiz o tu svoji garantovanou prijdes hned... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
stačí zavolat, pokud měnš tarif 3M za Light, tak je to bez poplatků do tří dnů.

To mi chcete rict, ze mi za zmenu u nejakych jinych tarifu jeste budeme platit? No to snad ne?

 

Mno asi si zrejme tez zavolam a optam se co s tim vlastne zamysli. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prohlédl jsem si nové ceníky a varianty, a žádné nadšení.

 

Rychlost na novém tarifu EASY - 1024 kbps za 555,- Kč by mi sice stačila , i ten obousměrný FUP 20 GB, ale ta rychlost odemne 128 kbps je k pláči.

 

Takže zůstanu na starém karnevalovském 3M za 772,- Kč.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...