Přejít na obsah

TZ: Karneval Media a UPC sjednocují internetové nabídky


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Taky mi prehodi tarif az 1.4. 12-teho dne v mesici mam stavajici zuctovaci obdobi. Naskoci mi jeste puvodni tarif a od 1.4. prejdu na novy. tech cca 18 dni se vyuctuje v pomerne castce. Je v tom trochu gulas a jsem zvedavej, kolikrat mi to zase vyuctujou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Tak ja to ani prechcani jako neberu, ale meli to alespon nekde uverejnit, takto hraji kapaanek nefeeer hru...nalakat na nabidku s tim, ze nekde jsem tu cetl, ze to do 3 dnu zapoji (tento thread nebo ten druhy), takze nevim zda to byla pravda, nebo jen reklamni trik ci lepe receno faama.

 

Kazdopadne pokud uz zapoji az k 1.4.2007, tak at rovnou zavedou upload booster k dispozici a zvednou FUP na 256/128 (klidne i toto by bylo to minimum, ktere bych snesl po prekroceni limitu (ackoliv mne se to casto nestava)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcete se pobavit? Tohle fórum jsem si pořádně pročet a vědom si odpovědí, které dostanu, jsem zavolal na "zelenou" infolinku:

 

Jaké bylo ovšem moje překvapení při odpovědích na moje otázky...

 

Dotaz č.1: Je datový limit 60GB počítán pro každý směr zvlášť?

Odpověď: NE, je to počítáno dohromady (uvedl jsem příklad: 30GB download + 30GB upload = vyčerpaný limit - to mi bylo potvrzeno)

 

Dotaz č.2: Budu platit dále 70,- Kč měsíčně za pevnou IP?

Odpověď: ANO

 

Dotaz č.3: Zůstane mi stejná IP adresa?

Odpověď: NEVÍM - musel bych zjistit u techniků, ale myslím, že ano. :?

 

Dotaz č.4: Platí pro mě akce "4 měsíce za polovinu"?

Odpověď: NE, jen pro nové zákazníky

 

Dotaz č.5: Od kdy mi službu převedete?

Odpověď: Vždy od prvního v měsíci (změním během března - změna od 1. dubna)

 

Podle příspěvků ve fóru měli být odpovědi 1 a 2 poněkud jiné! :evil:

Odpovědi 4 a 5 jsem očekával. :wink:

 

Buďto si z nás dělají srandu ti co sem píší do fóra a nebo KARNEVAL...

 

Co vy na to?! :evil::evil::evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník havros

Je možné si navýšit objem dat po omezení rychlosti na 64/64 kbps?

 

Ne po překročení datových limitů a omezení rychlosti na 64/64 kbps již nelze navýšit objem dat.

 

Je možné si navýšit objem dat po omezení rychlosti na 256/64kbps? - Platí pouze pro stávající zákazníky tarifů TURBO nabízené do 28.2.2007

 

Ano, po omezení rychlosti je možné si objednat další objem dat, který je zpoplatněn 5 GB za 300 Kč, případně 10 GB za 450 Kč.

 

----------------------------------------------

 

Je možné si u jednotlivých internetových tarifu od Karnevalu objednat více než jednu statickou IP adresu?

 

Ano, u tarifů Plus a Extreme si můžete objednat až 3 statické IP adresy, u tarifu Professional si můžete objednat až 4 statické IP adresy.

 

Informace pro tarify TURBO nabízené do 28.2.2007

 

Bohužel, tarify TURBO jsou koncipovány pro domácnosti a je umožněno objednání pouze jedné statické IP adresy

 

----------------------------------------------

 

Mohu připojit dva a více počítačů?

 

Ano, u tarifů Plus a Extreme můžete připojit 3 osobní počítače, u tarifu Professional můžete připojit 5 osobních počítačů

 

Informace ke starým tarifům TURBO nabízeným do 28.2.2007

Samozřejmě, u tarifů TURBO 3M, TURBO 5M a TURBO 7M lze toto propojení vyřešit následujícími způsoby:

a) připojením jednoho PC pomocí ethernetového kabelu s RJ-45. Druhý počítač propojit přes USB rozhraní v kabelovém modemu.

b) připojením rozbočovače (switche) přímo do kabelového modemu a poté napojit počítače přes ethernetový kabel s RJ-45. Switch signál rozbočí, a každý počítač musí mít námi vygenerovanou IP adresu.

c) připojením směrovače (routeru) za kabelový modem a poté napojit počítače přes ethernetový kabel s RJ-45. Router na rozdíl od Switche vygeneruje každému počítači vlastní IP adresu, nezávislou na naší síti. U tarifu TURBO 1M je tedy pomocí routeru možné zapojit více počítačů.

 

Každý zákazník využívající těchto tarifů má nárok na 2 dynamické IP adresy, které jsou v ceně, což znamená, že může zdarma připojit 2 osobní počítače. V případě požadavku na připojení více PC je možno přikoupit další dynamickou IP adresu. U tarifu TURBO 1M je možné mít pouze jednu dynamickou adresu a přímo s modemem tak lze propojit pouze jeden počítač.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já samozřejmě vím... viz. předposlední řádek mého příspěvku... :)

 

Vidím, že reagujete pane PinguiN celkem rychle, tak co kdyby jste vyvrátil případné fámy v tomto fóru. O nic jiného mi nejde. Jeden tvrdí to a druhý zas ono... :evil:

 

Např. datové limity nejsou ve FUPu jasně napsané! (tak jak původně byly) :x

 

Co vy na to pane PinguiN z KARNEVALu? (resp. UPC) :twisted:

 

kedaRik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Datove limity - nemas to sice nikde presne uvedene ale realita je ze jsou zvlast. Viz muj.karneval.cz ukazuje:

 

Tarif: Classic

Přístupová rychlost: 4096 / 512 kbps

Datový limit FUP: 60GB / 60GB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin
To já samozřejmě vím... viz. předposlední řádek mého příspěvku... :)

 

Vidím, že reagujete pane PinguiN celkem rychle, tak co kdyby jste vyvrátil případné fámy v tomto fóru. O nic jiného mi nejde. Jeden tvrdí to a druhý zas ono... :evil:

 

Např. datové limity nejsou ve FUPu jasně napsané! (tak jak původně byly) :x

 

Co vy na to pane PinguiN z KARNEVALu? (resp. UPC) :twisted:

 

kedaRik

ja tady famy nerozsiruju, jenom jsem pastoval text ze zacatku techto stranek. Ze to je neoficielni forum.

 

Jojo, bejt z karnevalu to by bylo hej.. Internet gratis, kabelovka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...