Přejít na obsah

TZ: Karneval Media a UPC sjednocují internetové nabídky


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

V tarifech uz zacina byt trochu chaos, pokud nepocitam ruzne casove omezene akce typu +99,

tak se na sitich Karnevalu momentalne pouzivaji uz 3 ruzne ceniky z tarifu:

 

- ceny ze starych tarifu Turbo 250 - 4000, ktere se pouzivaly do 19.2. 2006

- soucasne ceny z tarifu Turbo 1M - 7M, pouzivane do 28.2. 2007

- nove ceny a tarify UPC Starter - Profesional, platne od 1.3. 2007

 

Doufam ze to tak zustane co nejdele, protoze ty nove tarify UPC nestoji opravdu za nic.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin
Zvyšování rychlosti jsem četl na netu ale kdy a kolik to bude to psáno nebylo. No po FUPU by to vážně smysl mělo alespon na 256kb u vyšších tarifů by bylo fajn 512.

Ale jsou to jen přání. Ten kdo dělá na UPC Marketing a podobné věci by měl alespoň jednou zavítat sem na forum. Vedlo by to k pochopení zákazníka.

ver tomu ze chodi :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat jestli kdyz vyuzivam akci Turbo 3M+99kc jestli muzu prejit na tarif LIGHT hned a nebo jestli musim pockat do konce dubna kdy mi ta akce pul roku konci...

 

Chci totiz prejit na tarif LIGHT hned zitra a netusim jak to bude s platbou za březen,ja uz sem totiz poslal 871 Kc - myslim ale ze to bude stacit a ze by mi meli mozna jeste neco vratit,kdybych pocital pomernou cast mesice za 871 Kc za stary tarif a zbytek za tarif novy 779 Kc....

Jak myslite ze to je ??

A doufam ze za prechod na novy tarif se neplati ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Most :

Automaticky stahnou na puvodni tarif. To psali, nebo mozna jeste pisou, na webu.

 

Systemjack :

:) Oni vedi ze zakaznik chce co nejvic za co nejnizsi cenu. Ale zaroven oni chteji dat co nejmin za co nejvyssi cenu :) Takze i kdyby museli povinne vsichni jejich zamestnanci cist diskuze, tak se na jejich pristupu nic nezmeni :) To zalezi na jinych vecech.

Kazdopadne to ze po zpomaleni by to chtelo zachovat aspon 256 je pravda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Most
zmeneno 3m+99 na light, nic lepsiho me nenapadlo z tech jejich nabidek :-) zmenit tarif ti nemuzou nakazat, ale stejne si myslim, ze to brzy sjednoti vsem, vydaji zpravu a tecka :-)
Most :Automaticky stahnou na puvodni tarif. To psali, nebo mozna jeste pisou, na webu.:)

u nas jsme zatim ve fazi rozhodovani.. co za nejakou dobu

ano je velmi pravdepodobne ze bude puvodni tarif, ale nikdy clovek nevi...(ze neco podobneho je dane pisemne...po zasahu UPC uvidime) ...ale i tak je dobre premylset nad nabidkou...

 

jasne je ze do netu nebudem davat vetsi peniz nez doted, a spise mensi tarif nez vetsi (horu vetsinou free, dolu za majlant)

  • v pripade 3M by pri ponechani 3M
    + garantovana rychlost
    + 2 IP (pro me docela dulezite, staci modem a 2 kabely)
    + overFUP 256/64 (pro beznou praci na netu kvalitni, a treba 2 dny s tim jde dobre vystacit)
    - FUP (o nemz tu jiz kecame vsichni pekne dlouho a kdyz uz to bylo na ceste tak do toho UPC...)
     
  • v pripade 3M a prechodu na "asi'" Light
    + FUP
    - negarantovana rychlost, navic nizsi nez 3M
    - 1 IP (nechapu :-( a u classicu uz vubec nee)
    - overFUP 64/64 ( s "vetsim" jidlem roste chut, pripadne over by byl utrpenim)
     
  • navic vjsem v ceniku nenasel ani cenu doobjednavky, dosavadni 5/5GB za 300,-Kc nebo 10/10GB za 450,- byly trosku "blbe" , takze ani nevim jestli neco takoveho bude
  • upload booster neni zatim v nabidce

 

ac vetsi lakadlo FUP, o to vetsi minusy, rychlost bych, ac nerad a z horkosti v puse, prekousl, ale tu 1 IP nee..bezi nam tu 2 PC, oba velmi casto soucasne pracovne vytizene, pri ktere neregistrujeme problemy se spojenim, rychlosti... dokupovat dalsi "porusenachylnou" krabicku...proc? prehazovat kable? :?

 

__________________

*navic kdyz nam udelali gulas s akci... nabidka akce byla do konce mesice, ... akci jsme objednali cca 4 dny pred vyuctovanim s durazem o aktivaci od dalsiho vyuctovaciho obdobi.... k velkemu prekvapeni 2 dny pred vyuctovanim se objevila +99 i s 20/20.. (fup nebylo snad ani v moznostech vycerpat a aspon teto vyhody vyuzit)... takze jsme i zvedavi kdy nam vubec akce konci.. zda nam 2 dny vemou jako jeden mesic z akce...vsak to znate..nekonecna vyzvaneci melodie...

* jeden provider v nasem regionu, ac nenabizi take rychlosti, ale sdilene 2 Mbit s FUP 60GB za 800 ,- pozaduje + 5 GB= 100,- + 10GB=150,- + 20GB 250,- +50 GB=500

Upraveno uživatelem Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Most : pro me je nastesti jediny minus ten cca 0,5Mbps dolu pri prechodu na Light :) 64/64 me po zvyseni limitu o 30GB trapit nebude :) Akorat si stejne jeste necham nejakou chivli +99 akci, 5M je 5M :)

Jinak router to resi. Akorat musis mit stesti na ""poruseNEnachylnej" kus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin
Kdyby chodili a zalezelo jim na klientech,tak to tu neni s netem jak ve stredoveku ....

Je 21. stoleti tak se proberte !!!

hmm. ve stredoveku nebyl internet... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Dotaz: Ten kdo menil tarif, rekli Vam, ke kteremu dni to bude aktivovane? Mne bylo receno az k 1.4.2007 ...volal jsem tam dnes 5.3.2007 a prechod do noveho obdobi mam 22teho....uteklo mi neco nebo UPC zacina mesic 1ho v mesici? :roll:

 

Jinak presel jsem z 5M na Classic, bylo mi receno, ze moje pevna, kterou jsem si platil dostanu za tech 1224,-, takze mi zadnych 70,- za pevnou statickou nenauctovali, aspon jedno pozitivum, (2IP me netrapi mam spolehlivy router) ...

a FUP, mno doufam ze s tim neco casem udelaji, ale sance ze prekrocim 60GB je daleko mensi nez pri tech 20GB (mam vetsinou traffic kolem 30GB, na vic dat nezbyde ani cas, takze jsem spokojen...sice si zaplatim o par korun navic, ale tech par korun me nezabije...

 

Ted uz je jen otazka, kdy zavedou casem upload booster a FUP rychlost po pretazeni limitu a budu plne spokojen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...