Přejít na obsah

TZ: Karneval Media a UPC sjednocují internetové nabídky


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Porad si totiz vetsina nepochopila, ze i vy vsichni toho vite pomalu vice nez operatori.

 

No ale to je zatraceně špatně, ne? Jen to potvrzuje slova o tom bordelu.

 

Bohuzel problem operatoru na infolince je v tom ze casto nejsou informovani o aktualnich zmenach, takze pak zkresluji informace a z toho vznikaji ruzne famy..

 

Jenže za tohle je někdo zodpovědný. Infolinka je od toho, aby informovala správně a ne aby šířila fámy. nehledě na tu zlodějnu, kdy tě nechají čekat desítky minut, než ti to vůbec zvednou. A pak ti řeknou kravinu. Prostě ten, kdo za Zákaznické centrum odpovídá na to zřejmě nestačí a mě by dělat něco, na co má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Tak ted jsem se docela nasmal :)

Volal jsem na infolajnu, kvuli vypovedi. Vyjimecne jsem se k zivy operatorce dostal relativne rychle - min jak pet minut - to je rozhodne zlepseni proti zkusenostem z minula.

Ale co me tak pobavilo - pohorseni operatorky, kdyz se me ptala proc rusim sluzbu. Odpoved nedostatecny FUP nejak neuznala a zacala mi tlacit "novy" tarify. No, odevzdane jsem si to poslechl, vzpomnel na to vsechno co se tu kolem toho probralo a jenom se smal.

 

A jinak k infolajne - musim rict ze takhle spatnej automat jsem snad jeste nezazil - vsechny ostatni linky, kam jsem za poslednich par let volal, jsou na tom o mnoho lepe.

Karneval ma neprijemnyho "moderatora", nepochopitelne formulovany oznameni, hroznej sum, kolisa hlasitost, takze jedna anonnce septa,. druha pomalu rve. Fakt des bes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoved nedostatecny FUP nejak neuznala a zacala mi tlacit "novy" tarify.

 

Hmm, to reagovala docela dobre, ne? Vyssi tarif bude mit zcela jiste vyssi FUP. Furt lepsi nez kdyby ti chtela prodat banany nebo zivotni pojistku. Proc si teda neprejdes na vyssi tarif? Zda se ti moc drahej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Vyssi FUP je porad FUP. Druhej mesic tu mam dvoumegabit od CRa a zatim jsem vic nez spokojenej. Nemusim furt jak trouba sledovat pocitadlo dat, muzu si nechat pusteny inet radio beze strachu ze zpomaleni. Mam lepsi pingy (u karnevalu se to sice zase trochu zlepsilo, ale porad to myslim neni tak dobry jako to bylo za dob pevnejch ip nebo jako to mam ted na dsl).

Prihodme k tomu cachry s UPC, kdy i kmenovy zakaznici UPC (mezi kterejma mam dost znamejch) se o svem drive vychvalovanem isp nevyjadruji dvakrat lichotive (prej zacali v nekterejch lokalitach dost silne omezovat p2p).

Jo a malem bych zapomnela na rychlosti.

Mam 2048/512 - ty dve mega down jsou spis teoreticky, proti 10% nad garanci karnevalu je to spatny (nebo spis horsi), ale zase ten upload, kterej jede dobre o 15kBps vic jak u Karnevalu, to je pro me velka zmena k lepsimu. Ne ze by tech papirovych 512kbps byla vyhra, to je holt nesvar ceskejch isp obecne.

 

A ano, ceny jsou taky silnym argumentem.

(strilim to od boku, diky slevam a tak jsou mozna trochu zkresleny ale bajvoko by to sedet melo - ted platime za komplet+hbo+net cca 1960,- ; po zruseni budeme za komplet+hbo platit 772,- = net za 1188,-)

Takze to mame 1188,- za 5000/500 20/20 FUP proti 1010,- za 2048/512 bez FUPu.

A to v tom pausalu radiokomunikacim mame jeste pausal za telefon, takze jsme konecne zrusili Zluty svine/Spanelskou chripku. To dela dalsich 400,- uspory

 

Nedelam tu kampan jako jini bejvali Karnevalaci - ze jo PePKu :)

U Karnevalu jsem byl dlouho (od 10.10.2001) a dlouho to pro me bylo fakt to nejlepsi - zvlast proti dial-upu v podani tehdejsich telekomunistu.

Jenze to by Karneval nesmel posledni dva roky tak hrozne zaspavat a ignorovat konkurenci :?

Prechod pod kridla UPC bude treba posunem k lepsimu, pral bych Vam to (i svejm kamaradum, co u karnevalu jeste zustanou), ale me se to tak proste nejevi. Staci si precist dnesni rozhovor s Duchonem, kterej vysel na Lupe. Zda se mi ze tahle akvizice probehne v podobnym duchu jako telecom pod telefonicou - prachy na investice a modernizaci se vrazej do reklamy (nebo podobne), protoze rebranding je prece dulezitejsi :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ten rozhovor jsem cetl taky, a mam z nej velice spatny pocit- stale jen uhybal, a misto odpovedi na otazky mlzil. K tomu uploadu: podle mne to neni problem technologie, v USA nabizeji kabelovky uz mnoho let volbu tarifu treba 3M down/512k up, nebo 1.5M down/1.5M up, oboje za stejnou cenu.

 

Ted se chysta dalsi zemetreseni, Kyslici budou prechazet na ADSL2+, samozrejme se pohnou rychlosti, ceny zustanou stejny. UPC rychlosti navysovat nemuzou, protoze jsou v prdeli, maji zahlceny CMTSka, a do niceho neinvestujou. Zlevnit se jim taky nebude chtit, takze to vidim na pokracovani trendu: mlzeni, marketing, velky tlak na doplnkove sluzby (SIP, viz ten rozhovor). Ale pokud bude pausal 200 mesicne, lidi je poslou do riti (kam patri)... Jo tchan ten hlas od UPC doma ma, doporucim mu aby to zrusil a poridil misto toho normalni voip gw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
... UPC rychlosti navysovat nemuzou, protoze jsou v prdeli, maji zahlceny CMTSka, a do niceho neinvestujou. Zlevnit se jim taky nebude chtit, takze to vidim na pokracovani trendu: mlzeni, marketing, velky tlak na doplnkove sluzby (SIP, viz ten rozhovor). Ale pokud bude pausal 200 mesicne, lidi je poslou do riti (kam patri)... Jo tchan ten hlas od UPC doma ma, doporucim mu aby to zrusil a poridil misto toho normalni voip gw.

 

Kde si prosimtě vzal, že UPC nebude navyšovat rychlosti? :shock: Vždyť na léto chystají podstatné navyšování rychlostí. Sám to tvrdil tiskový mluvčí skupiny UPC Česká republika, v nějakých článkách na internetu jsem to také četl a i zde na fóru již o tom proběhla nějaká menší diskuze. Takže máš nejspíš nějaké špatné informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Tahle diskuze se celkem rozjela ale rekl bych, ze se tu stale resi to co mi stejne nevyresime *lol* ... mno co na to rici? cekam na 1.4.2007 to bude trosku osudovy den pro cesky internet... chci totiz videt jak pojede ADSL 2 a jaky na nej budou reakce =)

 

Mno pokud UPC bude hrat "mrtvyho brouka" coz dle jejich mlzive kampane "chystame zmeny" spise bych rekl kampane "mame bordel vsude",proste jestli budou hrat mrtvyho brouka tak ja budu hrat odchazejici brouka ke konkurenci :lol:

 

 

Proste uz to neresim, zda je to tak ci onak, pockam na judgement day 1.dubna (neni to nahodou april? ) =)) doufam ze to nepovedou ve stejnem aprilovem duchu :lol:

 

 

EDIT: jen tak ze srandy jsem hledal UPC v cizine

 

Madarsko

 

20mbit/1mbit za 13900HUF (1kc = 11HUF) takze za 1241,- (netusim jestli s dani ci ne)

a

monthly broadband traffic (GB) none

vice info

http://www.upc.hu/upchu_eng/index.php?PageID=112346&R=2979

 

Polsko

12 Mbps / 1024 kbps ...... 299zl.... zhruba (1kc=7,2zl) 2152kc za nejsilnesi ultra

Vice info zde

http://www.chello.pl/Produkty/Produkty/chello_easy/

Slovensko

chello extreme 10240/ 1024 kbit/s ... 1299sk s DPH ... 1065,- Kc

nikde jsem nenasel nic o limitech...tak nevim

 

http://www.chello.sk/Produkty/

 

Slovinsko

 

24 / 1,5 Mbps..... 58,83€ ....

 

 

Muzete si to projet klidne sami zde

http://www.chello.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...