Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Tak jsem na jednom mem rootnutem android zarizeni aktualizoval Horizon Go a bohuzel prestalo jit prehravat videa (jde jen zvuk). V seznamu novinek je zminka o tom, ze apka nebude fungovat na zarizeni s pozmenenym OS. Nepomohl ani total unroot. Asi bude nutne nainstalovat cisty android. Tak kdo mate root doporucuju neaktualizovat.

P.S. tak problem bude asi i v tom, ze UPC upravilo apku v tom smyslu, ze externi TV krabicky pripojene k televizi pres HDMI nebudou podporovany.

 

Na netu jsem nasel predposledni verzi apky, ktera funguje na rootnutem zarizeni i pres hdmi kabel. Dal jsem ji na uloz.to

 

https://uloz.to/!zFYYYePpc/horizongoandroid-apk

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potřebuji poradit nevím si s tím rady :(

Vlastním televizor samsung Le 46C a dále přehrávač bluray samsung který má i smart tv. Do dnešního dne jsem na tomto bluray přehrávači měl i smart tv a widget hbo go. Dnešního dne jsem spustil hbo go a chtělo to po mě aktualizaci. Tak jsem ji odklepl ale co se nestalo odinstalovalo mi to hbo go a v nabídce už jí nenajdu.Nemáte někdo s tímto zkušenost a proč samsung při téhle aktualizaci smart tv mi tento widget odstranil ... šlo to více jak rok bez problémů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...