Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Nahlášeno od: 11.10.2016 10:17

Předpokládaný termín opravy: 11.10.2016 14:17:00

Výpadek Horizon Go, Horizon (Replay TV, Videotéka) . Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. Pro aktuální informace sledujte tyto stránky.

 

 

 

     

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koldas

Po aktualizaci bohužel hláška nelze se připojit k internetu. S koukám, že nejsem sám. Hodlá s tím někdo něco dělat? Nemá někdo starší verzi???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Jak funguje zpětné přehraní při regionálním vysílání? Zkusil jsem to o víkendu na ČT1, a místo brněnské verze, byla dostupná pouze pražská. Dá se to někde nastavit/přepnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano tak jsem to taky nakonec udělal. Jen mě zarazilo že to zpětné přehrávání neumožňuje, a musím kvůli tomu využívat jinou službu, místo použítí zpětného přehrání jako na vše. To snižuje jeho použitelnost a musím si dávat pozor, jestli sleduji neco zive, nebo vod protože obsah je jiný. A nevšiml jsem si v horizon go žádné zmínky nebo upozornění, že se obsah liší od toho co je vysíláno živě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde přece o to poznat jestli sleduji živě nebo zpětně. Jde o to že musím dopředu vědět, že daný pořad musím sledovat živě, protože při sledovaní zpětně tam bude jiný obsah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...