Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Můžeme vědět řešení pro ostatní? :)

 

//EDIT: Ne, ne. Vše je v pořádku. Ptal jsem se jenom, kdyby se náhodou ještě někdo potýkal se stejným problémem, tak by se šiklo nějaké know-how jak na to

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeme vědět řešení pro ostatní? :)

 

//EDIT: Ne, ne. Vše je v pořádku. Ptal jsem se jenom, kdyby se náhodou ještě někdo potýkal se stejným problémem, tak by se šiklo nějaké know-how jak na to

No jak David napsal tak se stalo napsal zprovozneno bude do 48 h a fungovalo to asi do hodiny.

Ješte jednou diky vyuziji to dnes na hokej ktery v praci nestiham.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete prosím poradit? Při pokusu pustit si pořad na mobilu se ihned zobrazí hláška: "Video se nedaří spustit. Odezva serveru je příliš dlouhá" Co dělám kde špatně? Mám něco špatně nastavené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mikis

Mě funkce zpětného zhlédnutí funguje na mobilu, v PC i set-top boxu bez problémů a bez toho že bych něco někde aktivoval, aspoň si nejsem ničeho vědom. Jako první jsem ji vyzkoušel v telefonu a fakt nevím jestli tam byla nějaká hláška k aktivaci. V set-boxu proběhla určitě aktualizace firmwaru protože se objevila nová položka Aplikace a jedna viditelná chyba ve Videotéce kde je zkomoleně položka u pořadů České televize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Nevíte někdo, je nějaká naděje, že půjdou z mobilní aplikace Horizon Go přes Chromecast přehrávat nejen živé pořady, ale i pořady ze zpětného přehrávání a nabídka My Prime?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Nevíte někdo, je nějaká naděje, že půjdou z mobilní aplikace Horizon Go přes Chromecast přehrávat nejen živé pořady, ale i pořady ze zpětného přehrávání a nabídka My Prime?

Naděje určitě je.:-)

Dle vyjádření na FB by funkce zpětného přehrávání i videotéka MyPrime měla být přes Chromecast k dispozici do konce roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
To přejmenování souboru pomohlo :) Díky za radu Máro, už týden se v tom patlám a ty jsi mě z toho vysekal :D

Není zač, to nebyl můj nápad, někdo to tu psal ;)

U mě to taky pomohlo. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem, chtěl jsem se zeptat ohledně aplikace Horizon Go. Včera vše hrálo jak mělo a dnes se aplikace cca po 10 minutách sama vypne a zobrazí se jen plocha, žádná chyba, tabulka, upozornění nic :( Mám tablet Asus Memopad. Předem moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...