Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Tak jsem trochu testoval. Na prohlížeči Maxthon - obraz celkem rozmazaný, každých cca 10 sekund načítání (zhruba 1-2 sekundy). Na Exploreru 11 obraz viditelně ostřejší, žádné výpadky.

Testováno na NTB, připojení přes WiFi 5 GHz, dle Speedtestu 130 Mbps Down, 20 Mbps Up. Kabel se mi kvůli tomu tahat nechce.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktivace zp.sh. v horizon go nefunguje. Pise to selhalo zkuste znovu jsem ovsem na slovensku.

A kdyz kliknu na aktivaci nahravani hodi to jen nejaky text a nikde nejde kliknout jen to zavrit.

Telefon lgg4 android marsmeloun. :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tabletu po stisku Aktivovat hlásí že aktivace selhala,na notebooku to aktivovat šlo ale při pokusu o spuštění se objeví:musíte provést aktualizaci předplatného

My UPC mě informuje o termínu 15-20.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se s tím nic jiného dělat nedá? Ani oficiální podpora od UPC nic neporadila?

Využíván je SilverLight, což je produkt společnosti Microsoft. Je tedy logické, že pod jejich prohlížečem to bude fungovat nejlépe. U několika produktů bylo dokázáno, že si Microsoft optimalizuje své produkty a s ostatními to nefunguje a ani nezveřejní dokumentaci, aby to mohli optimalizovat i ostatní. V IE také skoro nikdo nemá tolik doplňků co v FF. Například oblíbený AdBlock prokazatelně dokáže snížit výkonnost FF. Zároveň Gecko na dnešní poměry není oproti konkurenci nic moc. A až se jednou Google rozhodne přestat sponzorovat FF a soustředit se jen na Chrome, tak bude Mozilla bez peněz.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...