Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník black13
hlavne by konecne mohli prejit na neco jineho, nez na prehravani pres silverlight... nevim, proc bych musel kvuli jedne veci mit dva prohlizece.. navic to funguje na prd i tak..

Preco na prd? Mne to funguje uplne bez problemov. Nebude problem niekde medzi klavesnicou a monitorom? A prehliadac? Vobec nemusis mat kvoli jednej veci 2 prehliadace. Na Horizon Go v pohode staci prehliadac jeden :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ve spolek. Pročetl jsem pár stránek, ale odpověď jsem nenašel.

Já myslím, že každý, kdo má větší monitor (nad 22 palců) s rozlišením fullHD a má v pořádku zrak, tak vidí, že Horizon.tv není kvalitativně nic moc. Bohužel. Především FPS působí doslova tragicky. Na malých úhlopříčkách to ještě celkem jde, stejně tak přes aplikaci na iOS (iPad Air 2) i Androidu (Honor 7). Nemá někdo nějaký tip, jak se vyhnout tý otřesný kombinaci webového prohlížeče a Silverlightu a sledovat na monitoru PC Horizon kvalitně a plynule? Díky.

P.S. Jinak: Počítač mám Core i7, Windows 7 i 10, SSD disk, 16GB RAM a internet UPC 300Mbps. Stejný problém řeší kolegové, kteří mají taktéž UPC. Takže nepředpokládám, že chyba je zaviněna mnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Zkoušel jsem dnes streamovat HD programy (ČT Sport, HBO, Eurosport , ...) z Horizon Go do TV přes Chromecast. Obraz vypadá dobře (jednotlivé snímky), ale zdá se mi, že není úplně v pořádku plynulost.

Předem upozorňuji, že mám vyzkoušené streamování do Chromecastu videa v HD kvalitě na stejné sestavě zařízení, ve stejném místě, přes stejnou WiFi, ale z jiných zdrojů a tam je ta plynulost naprosto v pořádku.

Ta možnost streamovat Horizon do Chromecastu je super věc. I s tím malým zadrháváním obrazu je to lepší než nic, takže jsem vděčný alespoň za to.

Kdyby se ale ještě podařilo zlepšit i tu plynulost, tak bych chválil víc :-)

Vzhledem k tomu, že po přepnutí streamování do Chromecastu už stream neteče přes mobilní aplikaci v telefonu, ale stream teče přímo ze serveru Horizon.tv do Chromecastu, tak problém musí být

  • buď někde po cestě
  • nebo přímo u zdroje

Možná nějak nestíhá zařízení, které má za úkol v reálném čase překódovávat televizní transport stream do formátu, kterému rozumí Chromecast ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Je to tam.

Má to ještě nějaké chybičky, ale já jsem rád.

 

V na stránce TV PRŮVODCE jde nacouvat.

A teď ta chybička. Například sobotní (30. dubna 20:00) Rychle a zběsile: Tokijská jízda, začíná v zruba v čase videa 11:23. Předtím je ještě závěr Simpsnů a reklama.

Reklama mi nevadí, jen ten začátek ... :(

 

Druhá věc, nějak moc nechápu rozdíl "MYPRIME" a "NA VYŽÁDÁNÍ".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník IQ2
Druhá věc, nějak moc nechápu rozdíl "MYPRIME" a "NA VYŽÁDÁNÍ".

 

Skoro bych tipl, ze NA VYZADANI budou filmy za poplatek "pujcovne" (podobne jako to ma O2TV a nabidnout tam novinky), zatimco MYPRIME zustava zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Momentálně zpětné přehrávání funguje. Otázkou je, jestli to opět není jen nějaký dočasný test.

Již odvysílané pořady začínají zhruba 5 minut před oficiálním začátkem pořadu a končí zhruba 20 minut po. Vzhledem k tomu, že se lze posunovat po časové ose, tak to nevadí. Naopak, vzhledem k tomu, že třeba v poslední době některé pořady na Nově (u slovenských stanic je to běžné) začínaly dříve než bylo uvedeno v programu, což mě třeba u detektivek dost štvalo, tak je dobře, že tam ten dřívější začátek je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...