Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Prý se to trochu posunulo, proto. Ale když to tam bude trochu dopředu nic se nestane. Není to zatím nic oficiálního ve smyslu, že by k tomu byla nějaká mediální kampaň. Nějaký poznatky se vezmou od sousedů, aby to co nejlíp jelo. Bude to podobný. Do podzimu to bude určitě, připravuje se to už nějakou dobu...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Proč by bylo na místě se zeptat? Jistě by to bylo zajímavé, ale nevidím v tom žádné drama. Prostě to tam dali rovnou, aby nemuseli za měsíc či dva zase specifikaci měnit / aktualizovat.

Stejně tak se mohlo rovnou měsíc nebo dva počkat a dát to tam, až to bude opravdu platit, protože od té minulé specifikace se až na tu funkcionalitu Replay Tv ta nová nijak neliší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by bylo na místě se zeptat? Jistě by to bylo zajímavé, ale nevidím v tom žádné drama. Prostě to tam dali rovnou, aby nemuseli za měsíc či dva zase specifikaci měnit / aktualizovat.

Stejně tak se mohlo rovnou měsíc nebo dva počkat a dát to tam, až to bude opravdu platit, protože od té minulé specifikace se až na tu funkcionalitu Replay Tv ta nová nijak neliší.

A museli by dle legislativy opět upozornit všechny klienty. To je asi ten hlavní důvod.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Také v programovém průvodci, kde dosud bylo možné zobrazit program jen od současného dne dále dopředu, tak nyní už lze také zobrazit program i 7 dní zpět. Zatím však ty odvysílané pořady nelze ještě přehrát.

 

Update 11:00

Tak už je zase všechno zpět, v původním stavu, tj. TV Archiv zpět a průvodce zase jen od současného dne dál. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mám dotaz na ty, co mají nabídku Komfort a Komplet.

Vidíte v aplikaci Horizon Go, před tím, než se přihlásíte, programy Nickelodeon HD, Food Network HD a Filmbox Extra HD?

A vidíte je pak i po přihlášení a fungují? (Filmbox Extra HD pouze u nabídky Komplet).

 

Mě po přihlášení tyto tři programy z nabídky Horizon Go zmizí. Když jsem se to snažil řešit s technickou podporou, tak mi tvrdili, že Nickelodeon HD a Food Network HD nejsou součástí Horizon Go. Proč se tam před přihlášením zobrazují, netuší. A program Filmbox Extra HD tam prý být ani nemůže, protože neexistuje, respektive prý tam je pod názvem Filmbox Premium. S námitkou, že to není pravda, že jde o dva různé programy, které jsou i v nabídce DVB-C a rovněž v Horizon Go se před přihlášením oba zobrazují, včetně programu v TV Průvodci, jsem neuspěl. Stejně jako se zasláním screenshotů. Tohle prý mu řekli kolegové a ti by mu přece nekecali. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Tahle služba je mi víceméně ukradená, nicméně: Nabídka Komfort, stav jak popisuješ, před i po přihlášení...

No já to na služebkách docela dost využívám.

Každopádně díky za info, aspoň vím, že to je nějaká systémová chyba a ne pouze u mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Není to jen u tebe!

Já mám komplet, a jsem na tom stejně.

Bez přihlášení 123 stanic. Po přihlášení o tři méně, tj. 120.

Ano chybí přesně ty tři, jak píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník doktorpop

Ahoj,potřebuji poradit,prosím, na android 4.4.2 mi jde nainstalovat pouze poslední verze H. u ostatních se nainstaluje a při přihlášení píše, že není síť,dříve mi jela starší verze a necukala se, u té poslední to cuká.děkuji za radu. telefon aligator S5500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...