Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Dnes me po par mesicich pouzivani prestal fungovat horizon go v internetovem prohlizeci na pc, opakovane hlasi chybu: Došlo k chybě

Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát. Nesetkal se nekdo s necim podobnym?

 

-na tabletu pres stejneho isp vse funguje v poradku

-chyba se projevuje stejne ve vsech internetovych prohlizecich(firefox, ie, opera)

-promazal jsem cookies i historii v prohlizecich, vypnul adblock

-nekolikrat reinstaloval Microsoft Silverlight a to jsem zkousel i na starsi verze

-vypnul zabezpeceni firewall, antivir

-na konkurencni sluzbe ivio.tv, ktera taky pouziva Microsoft Silverlight funguje a prehrava v poradku

 

 

Přesně tenhle problém mám a nikdo ho nedokázal vyřešit. Na dvou PC v domácnosti to jede, na dvou PC to nejede. SE stejným Firefoxem, operou, Safari, čímkoliv. Prostě to spadne do chyby. Horizon Go má problém se smíšeným obsahem https a http, ale proč to sakra jeden a ten samej Firefox na jednom compu pouští a na druhém ne - to nechápu. Navíc to nefachá ani v jiných prohlíčích. Ani se service packem, ani bez, už nevím, co dělat. FAkt tohle někdo nerozlouskne???

ja mám taky problem stou chybou ako ju vyriesim dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve složce C:\Programdata\Microsoft\PlayReady přejmenuj mspr.hds na mspr.hds.old a restartuj PC. Pak by to mohlo jet. To v případ, že používáte windows 7 a novější. Budete si muset zobrazit skryté složky a nebo nakopírujete odkaz do adresního řádku v exploreru.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukazuje mi to že jsem v praze, nastavila jsem to dle stranky ceskevpn.cz nebo tak nějak, ale očividně ta IP nefunguje porad tak jak bych chtela no...

 

Do routeru se mi moc hrabat nechce :D

Cituji z diskuze o Netflixu na root.cz:

 

Petr Krčmář

15. 1. 2016 17:14

Re: Technické řešení

celé vlákno

 

Současné levné VPN fungují tak, že upravují DNS dotazy na některé subdomény Netflixu, které se starají o autorizaci. Ty pak míří na reverzní proxy v zahraničí. Zbytek domén je ale překládán normálně, takže hlavní tok s videem jde přímo. Je docela možné, že Netflix tohle chování změní a bude hlídat i IP adresu, na kterou jde video. Pak bude konec levných VPN jen pro Netflix, protože najednou bude nutné přes ně místo pár megabajtů tahat terabajty a to se prodraží. Tohle podle mě odradí většinu uživatelů.

Takže pokud takto funguje i ceskevpn.cz, tak není divu, že Vám to nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, posl. dobou mam potize s Horizon Go. A to takove, ze kdyz treba koukam na Ocko Gold, nebo Ocko, tak po nejake dobe (ruzne) se stava ze preskoci zvuk, nebo se zvuk jakoby predbiha a nkdy se stane, ze se to cele zastavi, pise to Nacitani...a po chvilis e to rozbehne? Drive to nedelalo, nic jsem v compu nemnil...mam Win10 64bit, nejnovejsi Firefox, pripojeni 200 Mbit.....ma nekdo podobny problem? Trva to cca tejden...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na androidu ano, ale v PC ne. Stále píše došlo k chybě pustě video znovu pořád do kola.

Edit: tak na PC to už jede.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Internet 300
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • Modem Technicolor, KAON 700
  • Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník m.man
Dnes me po par mesicich pouzivani prestal fungovat horizon go v internetovem prohlizeci na pc, opakovane hlasi chybu: Došlo k chybě

Spusťte video znovu kliknutím na tlačítko Přehrát. Nesetkal se nekdo s necim podobnym?

 

-na tabletu pres stejneho isp vse funguje v poradku

-chyba se projevuje stejne ve vsech internetovych prohlizecich(firefox, ie, opera)

-promazal jsem cookies i historii v prohlizecich, vypnul adblock

-nekolikrat reinstaloval Microsoft Silverlight a to jsem zkousel i na starsi verze

-vypnul zabezpeceni firewall, antivir

-na konkurencni sluzbe ivio.tv, ktera taky pouziva Microsoft Silverlight funguje a prehrava v poradku

 

 

Přesně tenhle problém mám a nikdo ho nedokázal vyřešit. Na dvou PC v domácnosti to jede, na dvou PC to nejede. SE stejným Firefoxem, operou, Safari, čímkoliv. Prostě to spadne do chyby. Horizon Go má problém se smíšeným obsahem https a http, ale proč to sakra jeden a ten samej Firefox na jednom compu pouští a na druhém ne - to nechápu. Navíc to nefachá ani v jiných prohlíčích. Ani se service packem, ani bez, už nevím, co dělat. FAkt tohle někdo nerozlouskne???

ja mám taky problem stou chybou ako ju vyriesim dakujem.

 

ve složce C:\Programdata\Microsoft\PlayReady přejmenuj mspr.hds na mspr.hds.old a restartuj PC. Pak by to mohlo jet. To v případ, že používáte windows 7 a novější. Budete si muset zobrazit skryté složky a nebo nakopírujete odkaz do adresního řádku v exploreru.

 

Mám stejný problém, přitom ještě pár dní zpět to normálně fungovalo. PC s win 7 (64bit) a prohlížeč FF i IE nefunguje.

Na ntb s win 10 jede, na androidu jede.

V práci na win 7 (64bit) funguje.

 

edit: Tak v práci chodí furt, doma furt ne ..

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou co jsem se setkal já, tak byl problém se Silverlight pluginem. Přeinstalace nepomůže, jelikož i po klasické odinstalaci zůstávají v PC zbytkové soubory, hlavně s různými konfiguracemi. A jednou jsem zažil konflikt s nějakým pluginem ve Firefoxu, ale v IE to jelo.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...