Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník pista

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Dnešní další úžasná zkušenost s UPC.Změnil jsem si rychlost internetu na 500 Mb/s.Bylo mi ale řečeno,že si musím nechat vyměnit modem na Compal(měl jsem Cisco 3208).Odsouhlasil jsem a že mě přepojí na technické na domluvu termínu.Termín jsem si domluvil,no a dnes technik přivezl Technicolor...To už fakt nevím,jestli se mám smát,nebo někoho nakopat do ř...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já rozhodně trvám na Compalu.Volal jsem na UPC a když jsem sdělil,co se stalo,tak se na druhé straně ozvalo hodně nahlas "Ježíš"a pak potichu něco,čemu jsem nerozuměl.Každopádně se paní omluvila a řekla,že okamžitě sjedná nápravu.Takže přiště asi přiveze ten můj starý modem.Každopádně borec byl velmi nesympatický,tak snad přijede příště jiný(ještě více nesympatický) 😀

@quadra2030 já mám router svůj,takže půjde stejně do bridge a routování vypnu.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

V zajmu objektivity by bylo dobre pripomenout, ze je to srovnavani jablek s hruskama - Terminator je jenom bridge, nema v sobe ani router (teda myslim, moc jsem to nestudoval), ani nekolikaportovy switch, ani telefonni branu, natoz (vysoce?)vykonny WiFi access point...

Kdyby mel v sobe Terminator mit ty anteny na WiFi, tak by bud nebyl takova mrnava krabicka, nebo by signal nedosahnul na na druhej konec pokoje...

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DSL terminator je len pasivna frekvencna vyhybka (vidiet to na fotkach, par odporov a kondenzatorov, mozno aj nejaka cievka/indukcnost).. potom tam je ten Zyxel bridge DSL modem (nie router), take existuju aj pre DOCSIS.. napr. spominany Technicolor TC4400 je (Euro)DOCSIS 3.1 cisty modem (nema router ani WIFi).

Ze operatori nemaju zaujem poskytovat take zariadenia (iba routery s WiFi.. ktore v lepsom pripade maju povoleny bridge mode), je druha vec..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...