Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník pista

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

"Povinna nutna vymena starsieho ubee evw 3226 za novsi compal ch7465lg"...uz niekolko tyzdnov zneprijemnuju zivot mailami,telefonatmi.Parametre modemov viacmenej tie iste a ja som s ubee spokojny.Maju moznost vypnutia,ako sa vyhrazaju,pokial nesuhlasim s vymenou?V arogantnosti by tato fa mohla davat skolenia...nasrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 9/20/2018 at 10:56 PM, tomus napsal:
Cisca 3208 začíná UPC pomalu vyměňovat za Compaly, aby jsi neinvestoval do zdroje a oni ti modem zakrátko nevymenili.

Však jo,zatím nic nepodnikám,protože šlape OK.

Akorát teď jsem si všimnul,že nyní mám hodnoty Power Level plusové,kdežto při předchozích dvou scanech byly mínusové.Znamená to něco?

modem 3.jpg

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsei

včera volal technik UPC, že je u nás na sídlišti a jestli jsem doma, že by vyměnil mou 3208 za nový modem. Vysvětlil jsem mu, že jsem s modemem maximálně spokojen, výpadky neznám, rychlost mám co si platím 300/20 a tedy nevidím jediný důvod pro změnu... Na můj dotaz, jestli je výměna nutná z jejich strany (nevím, přechod na nějaké nové protokoly či co apod, prostě něco, kvůli čemu modem musí vyměnit) odpověděl, že nikoliv a jestli nový modem nechci, že si to poznamená do papíru a vše ok... Poděkovali jsme si navzájem a já tímto pouštím z hlavy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
1 hour ago, Marek-26 said:

Ale proč by asi UPC plácalo peníze a měnila zdarma u klientů zařízení, které jim stále vydělává za nové, které musí koupit?

Predevsim proto, ze predpoklada, ze zakaznici jsou lamy, co nechapou, ze modemy maji sve rychlostni limity... tak aby pak nenadavali, ze jim to nejde jak ma, kdyz prejdou na tarif 500 Mbit.
S tim, ze zakaznik vi, co dela, se nepocita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a hlavně když se pak rozhodneš sám že chceš modem vyměnit, tak ti za výměnu můžou naúčtovat poplatek dle ceníku 400kč.

Akorát by mě zajímalo jaká cena se pak platí za pronájem nového modemu, protože za původní modem bez wifi se platí měsíčně 50 Kč, kdežto to za Wifi modem je poplatek 70kč, zůstane cena stejná na padesáti korunách nebo se navýší na 70 Kč?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...