Přejít na obsah

Výměna modemu


Návštěvník pista

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Jak jsem zrovna psal ve vedlejsim threadu, ten proud zrovna u tohoto modemu/zdroje neni az tak zasadni dodrzet.
Podivam se doma, kolik presne ma ten zdroj, co jsem pouzival, ale mam dojem, ze to bylo kolem 1 A... original zdroj ma nejmin 1,5 A.
Novy zdroj se nijak extra nezahrival, takze zadny problem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Původní zdroj (15 Vss /1,0 A) pro Cisco 3212 (v čem se liší ?) jel téměř 7 let 24/7 bez problémů. Životnost zdroje se asi liší kus od kusu...

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Aaaa, tak mozna ne ampéráž, ale voltáž to byla, co jsem nedodrzel!
Ten muj zdroj ke scanneru byl 12 V...

Muj puvodni zdroj taky jel nejakych 8 let nebo tak nejak... Vsak kdo ma CISCO 3208, nema ho chvilku... ono uz je hezkych par patku, co se davaly naposledy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

To by byl objev hodný Nobelovy ceny, odporující dosud platným fyzikálním zákonům … Tedy pokud bychom brali vážně štítkové hodnoty síťových adaptérů-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Nemyslim si...
Nikde neni psano, ze tech 15 V opravdu NUTNE potrebuje (a zjevne nepotrebuje 😉) a ze se nespokoji i s nizsim napetim.
Ostatne, tech 15 V je dost neobvykla hodnota, to tech 12 V je prave mnohem casteji pouzivanych... beztak se to ve zdrojove casti modemu nejspis srazi dolu na tech 12 V a vyhlazuje, stabilizuje, apod.
Ja to proste zkusil, ze uvidim, jestli to pojede a jak moc dobre/spatne... a ono to jelo jako z praku a vubec na nic to nemelo vliv... tedy z pohledu uzivatele... na porovnavani nejakych hodnot kdoviceho jsem se mohl zvysoka vyprdnout.

Schopnost pracovat s sirsim rozsahem napajeciho napeti neni uplne neobvykla vec. Mam napriklad takovy sikovny cinsky audio zesilovac a ten umi pracovat pri napajeni od, nevim presne, 9 nebo 12 V az do snad 48 V. Jen se podle napajeciho napeti lisi maximalni vystupni vykon - cim vic voltu na vstupu, tim vic wattu na vystupu 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...