Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník dodo

Marek-26, ďakujem za odpoveď. Na SK sa toho žiaľ veľa nezmenilo, preto som svoju otázku položil na tom fóre a chvilu sa aj nádejal v pozitívnu odpoveď. Som z tých zdatnejsich, ktorí si na sledovanie športu vedia nájsť aj iní zdroj, no ľúto mi je tých, možno i tých postarších, ktorí to nevedia. Môj nevládny otec veľký fanúšik športu, márne čakal skoro 4 roky, kým UPC SK vráti Novasport a žiaľ nedočkal sa.... len pre tvrdohlavosť ľudí, ktorí sú doteraz vo vedení UPC CZ+SK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Nestačím se divit, co za konspirační teorie se rozjelo o mě a ČT. 

Než abych tu do detailu vysvětloval zákony, vysílací práva a další, dávám za pravdu Technikovi. Já jsem, na základě vašich žádostí, zjišťoval aktuální situaci a bavil se o možnostech zařazení na Slovensku. Určitě jsem nepřišel a neřekl "hele vypněte ČT Sprot těm a těm SK společnostem, my to mít nemůžeme tak nikdo".  Věc druhá - nejsem kompetentní pro vyjednávání s ČT, celou věc jsem konzultoval s kolegou zodpovědného za televizní stanice. 

Je čistě na ČT, jestli bude situaci řešit nebo ne. Znovu opakuji, že UPC bude nadále dodržovat zákony České republiky, podle kterých se také řídí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2019 v 8:10 AM, David - UPC napsal:

Pro NASA TV nemáme ani my lokálně, ani Liberty žádnou smlouvu. To že je program volně neznamená, že si ho můžeme vzít a zařadit do nabídky. 

Zkusíme zjistit, co by se s tím dalo dělat a zda-li máme nějaké možnosti, ale dopředu říkám, že ta šance není moc velká. 

 Tak už mám NASA TV, stačil k tomu Google Chromecast a mobilní aplikace NASA z Google Play. 😀

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
16 hours ago, thaischumi said:

FilmBox je pro operátory nově dostupná ve vysokém rozlišení

Stanici běžně nesleduju, takže jsem byl překvapen jejími aktuálními parametry:
H.264/AVC, 720x576, celk. datový tok muxu cca 33 Mbit/s (64QAM> rezerva do 40 Mb/s), dat. tok stanice 4.5 Mb/s ...

AVC vs 576i 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...