Přejít na obsah

Nové stanice


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník dodo
před 19 minutami, Katoda napsal:

Ano, máme Jednotku i Dvojku, protože tu je souhlas ze strany RTVS. Podobně jako dala Česká televize souhlas k šíření ČT1, ČT2, ČT24, ČT ART/:-D na Slovensku. Nedala však souhlas k šíření programu ČT Sport. Co je na tom k nepochopení? Proč se s tímto neobrátíš na Českou televizi a nezeptáš se, proč nemůže být tento program LEGÁLNĚ šířen i na Slovensku?
David ti vstříc vyšel, když jsi mu řekl, že někteří operátoři tento program šíří, v tom, že se ČT zeptal, jestli se něco změnilo a ten souhlas ti jiní operátoři získali. Odpověď byla NE, nic se nezměnilo a pokud je ČT sport na Slovensku šířen, tak nelegálně. Co s tím víc může UPC dělat?

Jednotka a Dvojka okrem iného vysielajú športové prenosy, ktoré sú určené výhradne pre územie SK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpoveď pre katodu : Však práve že nič.  A načo spomínaš prave mňa ?Zákon je zákon a obchádzať sa ho neoplatí a v prípade ČT sport je to tak že ČT nerobí žiadne právne žaloby voči nelegálnym šíritelom ich staníc. Je už len na rozhodnutí UPC či zaradiť alebo nie. To nie rešpektujem a viac je pre mňa uzavretá téma . Na začiatku tejto témy ak si ju nájdeš som nenabádal na hádky a skôr som sa snažil len volne diskutovať a ukludniť atmosféru . Hadať sa môžeme o Hokeji keď budú MS 😔

Inak včera som bol zvedavý na futbal a LM . keďže mám teraz obdobie neblokovania zahraničných balíčkou a vedel som že na jedinej TV M4 sport dávajú LM tak som prepol a čakalo ma logo UPC že nemajú právo daný obsah ponúkať . 

To že konkurencia ju má vo vastných platených prémiových staniciach exkluzívne len vo vlastných káblovkách je len dočasný stav a snáď v budúcnosťi sa to zmení a práva získa aj niekto iný čo bude vedieť ponúknuť aj pre nás v UPC svoju TV . Zatiaľ je stau takýto a podľa mňa diskriminačný voči nám všetkým . Prechádzať skrz to ku konkurencii je predsa hlúposť a aj ja sa občas chcem pozrieť na futbal -Ligu majstrou.  Riešenie nieje  obchádzanie zákona ale v zmene zákona o autorských právach a šírení a to v Európskej legislatíve . 

Upraveno uživatelem Libor
Doplnenie
  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dodo
před 2 hodinami, Marek-26 napsal:

@dodo Počkat, kde jsem psal, že si někdo vymýšlí problémy? Nikde nerozporuji, že problémy s příjmem jsou ať už vinou UPC či třetí stranou. Jeden z častých problémů je, že lidé uzavírají ze svobodné vůle smlouvy, u kterých nečtou podmínky, nezajímají se o své povinnosti jen o svá práva (ale to dělají lidé obecně) a když není po jejich i když to není v souladu se smlouvou, kterou uzavřeli, tak se toho dožadují. Nic to nemění na tom, že ani druhá strana vždy neplní to, co bylo nasmlouváno.

ad ČT Sport. To je přesně ono, dožadujete se něčeho, co není reálné a ještě tzv. kopete kolem sebe. Proč by měli koncesionáři v ČR sponzorovat diváky v SR? Proč by Česká televize měla kupovat práva i pro jiný trh, když na něm nechce působit? Nebylo by lepší, kdybyste svou energii věnovali buď založením vlastního sportovního kanálu ( a pro mě za mě si nakoupili exkluzivní práva pro celý svět) nebo přesvědčením RVR, aby STV nakoupilo práva na přenosy, které má ČT?

@retron Jak jsem psal, email se týká věrnostního období, není lživý a netýká se ničeho jiného, než věrnostního období. To je ona zvýhodněná podmínka, o které se v emailu hovoří. O ničem jiném email nepojednává. To, že jste si ho vztáhnul na veškeré zvýhodněné podmínky, je Váš chybný výklad.

ad 1: Marek- 26 ešte raz Vás žiadam o osvetu na stránke: https://www.facebook.com/pg/upc.slovakia/posts/?ref=page_internal

Objasnite tým nahnevaným a možno i trochu postarším zákazníkom, ako majú uzatvárať zmluvy, aké majú práva a povinnosti , poučte ich o ich slobodnej vôli a že keď chcú sledovať šport , môžu si aj oni založiť vlastnú športovú stanicu, prípadne ísť za jej založenie protestovať pred parlament.  Zjavne ste na takúto osvetu tá správna osoba. 

ad ČT Sport: Nikto si na nič nenárokuje, dovolil som si len opýtať sa, aká je šanca na ČT Sport v UPC SK, keď ju zaradila ( neoficiálne ) ostatná konkurencia. David sľúbil, že túto možnosť u kolegov na SK preverí.  Netušil som, že za takúto otázku na tomto nezávislom fóre je nutné ospravedlniť sa . TAK SA TEDA OSPRAVEDLŇUJEM!!!

ad 3: Ak tu niekto okolo seba kope, tak ste to vy pán Administrátor, čo ma len utvrdzuje v tom, že na negatívnom postoji UPC smerom k zákazníkovi sa za tie roky nič nezmenilo.

ad 4: Na vás David vôbec nemám zlé srdce, aj keď je pravda, že keby som vedel, akým smerom to povedie, tak sa radšej nič nepýtam...

Preto vás všetkých žiadam o ukončenie témy ČT Sport, beriem na vedomie, že táto stanica v UPC SK nebude.            

Upraveno uživatelem dodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně konce věrnostního období jsem již dostal email dokonce 2x za sebou ve znění výše uvedeném. A to již 3 měsíce předem. Mám ovšem zprávu od kamaráda, kterému též končilo věrnostní období dostal také email, že nemusí nic dělat (o nic se starat) a po obnovení se nestačil divit. Z platby kolem 800 bylo najednou 1100 kč. Takže jestli tohle chtějí praktikovat i u mě, tak končím, prodám wifi modem, CA modul a nazdar .... 🙄 Takže díky Retronovi za upozornění....

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 minutes ago, William_ said:

Pokud je tohle tvůj současný životní problém, tak doporučuji změnit poskytovatele TV a bude ti líp 😉

Wiliam sa už konečne ZOBUĎ a prestaň trolovať! Prajem ti krásny deň a kooopec mínusiek za tvoje rýpanie do každého kto nezdieľa tvoj názor.

  • -
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Svätý Jur
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to také mohlo být tak, že pro spuštění programu do nabídky v SK potřebujete písemný souhlas provozovatele (v tomto případě ČT).

Pokud UPC šlo na ČT s tímto požadavkem, bylo mu sděleno, že žádný nedostane a zároveň si ČT ověří dostupnost svého programu v SK.

A Skylink nyní neposkytuje program ČT sport na kartách aktivovaných pro SK a zároveň Skylink blokuje vybrané sportovní přenosy na CZ kartách u STV1/2.

Obecně pokud se objeví někdo, kdo bude požadovat znepřístupnění nějakého pořadu z důvodu vlastnictví autorských práv pro danou oblast (CZ/SK) musí být tento pořad znepřístupněn na libovolném kanále (Nova si vyžádala znepřístupnění EL na ZDF, ORF a STV ...)

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dodo  ad1 Nějak nechápu, proč bych dělal osvětu někde na FB stránce. Jen jsem poukázal na to, že se často lidé rozčilují zbytečně, jelikož si nepřečetli podmínky se kterými souhlasili podpisem smlouvy. A ano, každý má tu možnost si založit kanál dle svého gusta nebo tlačit na místní státní televizi, aby udělala kanál jako je ČT Sport.

ad2 (ČT Sport) Po opětovném pročtení Vašich příspěvků - Naopak, já se omlouvám, opravdu jste ho nikde nenárokoval.

ad3 Nevím jak na Slovensku, ale u nás se toho změnilo k dobrému mnohé. Do dokonalosti to je stále daleko, ale UPC v ČR už dávno není ten uzavřený nekomunikativní subjekt. A já zde rozhodně nevystupuji za UPC, k tomu mě práva na fóru rozhodně netitulují. Opravňují mě upravovat funkcionalitu těchto stráněk. Též bych neřekl, že kolem sebe kopu. Vím, že bych občas měl být při svém vyjadřování mírnější, ale pocházím z Mostu (Dycky Most!) a mám to prostě "pod kůží".

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...