Přejít na obsah

Nemají pokrytí


Návštěvník josefpepe

Doporučené příspěvky

Návštěvník josefpepe

Zdravím,

po vyzkoušení různých poskytovatelů televize i internetu mi bylo doporučeno ať vyzkouším UPC, ale nemám kde bydlím pokrytí /tedy  nemám nataženou kabeláž/. No je mi to tedy divný, že v Praze nejde zařídit UPS na některých místech. A proto se ptám na několik otázek, je nějak možné zařídit aby tu v mém bydlišti byla kabeláž zavedena? Není to snad tak těžké nebo je? A to Vám nevadí, že přicházíte o zákazníky, když nemáte pokrytí a oni radši odchází k jiným poskytovatelům, asi stejně jako budu muset já, pokud se to nějak nevyřeší?

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš oslovit UPC s požadavkem na vybudování kabeláže. Pokud vede páteř kolem vás, pak by to mohlo jít. V případě, že bydlíš ve vícebytovém domě, pak budou chtít připravit kabeláž pro celý dům. Minimální počet připojených klientů byste si museli domluvit. Takhle to probíhalo u nás.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono vybudovat někde síť je strašně časově, byrokraticky a finančně náročné. A je třeba si uvědomit, že někdy to prostě nedává ekonomicky smysl nebo to znemožní technické či byrokratické problémy.

Máte konkrétní adresu o kterou se Vám jedná?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...