Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník ApacheSK

Ahoj, zrýchluju sa tarify existujucim zákaznikom alebo som to len zle pochopil?

u UPC sme uŽ asi 10 rokov, síce sme ich opustili ale vrátili sme sa zas a už sme u nich vkuse 4r, takže by sa hodila práve existujúcim zákaznikom nejaká vernostná výhoda, lebo síce si prilákaju, ale môžu stratiť starých, niekomu už nemusí vyhovovať rýchlosť alebo upload no, ale myslím si Že ani Docsis 3 nie je taká prekážka pre vyšší upload, nikto nepotrebuje nehorázne uploady, rozdiel spraví i 10Mb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak na Slovensku, ale já když jsem jednal o snížení ceny a argumentoval jsem tím, že jako mnohaletý zákazník bych mohl dostat nějakou věrnostní slevu, tak se mi na infolince vysmáli a řekli mi, že nemám nárok ani na tu cenu, která je oficiálně na stránkách UPC, že ta platí jen pro nové zákazníky. Takhle vypadá přístup UPC k věrným zákazníkům.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Tak ako, nám asi pred pol  mesiacom znížili cenu zo starého portfólia (100Mbit za cca 12€ ci kolko) na terajších 9€ i s prenajmom modemu, tak dúfam že by mohli dvihnuť i rýchlosti, tých 12 nebol oveľa, za ten rozdiel mohli radšej dvihnuť na 150 alebo rovno 300. Ešte im plánujem písa´t ohľadom IPv6 tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Prehodili ma rovnako ako každého, kvoli nedostatku IPv4, nie každý je náročny, keď tak jedným očkom pozriem na mobile 5GHz a 2,5GHz siete tak mám tu asi 20UPC sieti, a ešte neviem kolko z ďalších sieti sú UPC len premenované SSID, a určite minimalne polka z nich je už dlhoroČný zákaznik, ono ani mi to tak moc nevadilo, len teraz potrebujem maŤ verejnu aspoň na modeme a forwardnuť to ak nie na PC verejnú, čož ani moc nechcem.

Napíšem im aj že či by mi to naozaj nedali ako vianočný darček, to by ich mohlo možno trocha pobaviť na Helpdesku, a zato by mi dali späť IPv4 bez toho aby mi ju o mesiac opäť hodili ako žrádlo psom 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kotlik
On 11/2/2018 at 11:14 AM, ApacheSK napsal:

Ahoj, zrýchluju sa tarify existujucim zákaznikom alebo som to len zle pochopil?

 

Dobre si to pochopil, prezentujú to ako poďakovanie za vernosť. Podľa akého kľúča to zvyšujú ale netuším. V Trnave som mal net od UPC cca 10 rokov a zvýšili mi tuším jeden krát rýchlosť. V Žiline mám od nich net, telku a  telefon nejakých 7 rokov a teraz mi dvihnú rýchlosť netu tretí krát... Nemôžem sa sťažovať. Zrejme svoju rolu zohráva aj to že v našom paneláku ponúkajú svoju optiku aj Telekom a Orange. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...