Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Citovat

Rádi bychom Vás informovali, že k 15.04.2018 dojde ke zvýšení rychlosti Vašeho UPC Internetu z původních 100 Mb/s na 150 Mb/s! Věříme, že si s touto změnou užijete UPC Internet skutečně naplno.

Vaše měsíční vyúčtování bude zvýšeno o 23 Kč a změní se i cenové rozložení služeb internetu a digitální televize na vyúčtování.

Ostatní parametry a nastavení Vašich služeb zůstávají beze změny.

Zároveň dojde ke stejnému datu k obnovení Vašeho věrnostního období a změně následujících podmínek. Nově bude délka Vašeho věrnostního období 12 měsíců s tím, že pokud byste jej nedodrželi, doúčtujeme Vám poskytnutou věrnostní slevu ve výši 200 Kč za každou službu za každý měsíc, ve kterém jste služby využívali, a to od počátku tohoto období.

tak už je to tady, 23 Kč oželím, ikdyž to navýšení absolutně nevyužiji, co mě ale nakrklo nejvíc je to resetování věrnostního období, které mi v rámci 2leté retence končí až v září. Právě tyto jednostranné praktiky opakující se každoročně mi na UPC silně vadí, přitom jinak jsem se službami po úvodním "usazení" víceméně spokojen.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

RETRON - pokud Ti retence končí v září, zavolej na klientské centrum - oznam jim, že se změnou nesouhlasíš a chceš řešit změnu smlouvy s retenčním oddělením, že Ti retenční období končí v září. Já to tak udělal, retenci mi ponechali opět na 2 roky s tím, že platím o cca 20,- Kč víc za zrychlení internetu z 200 na 300, ostatní služby jsou beze změny :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Bucky Kid

Tak a UPC opět zdražuje. Navýšení downstreamu o 20Mb/s neopcítím, ale UPC si díky konsolidaci tarifů může takto napařit přirážku k paušálu.

Docela už mě to neustálé navyšování rychlosti k ničemu štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník leonbergr

Je třeba se ozvat. Bohužel u upc to tak funguje. Já se ozval a po chvíli ukecávání (a mojí argumentaci že 150 internet je mi úplně na nic) mi nechali vše při starém, tj. internet 100/10 za 300 Kč (modem mám odkoupený), jako mám teď. Ale je tu v baráku konkurence.

Upraveno uživatelem leonbergr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, leonbergr napsal:

Je třeba se ozvat. Bohužel u upc to tak funguje. Já se ozval a po chvíli ukecávání (a mojí argumentaci že 150 internet je mi úplně na nic) mi nechali vše při starém, tj. internet 100/10 za 300 Kč (modem mám odkoupený), jako mám teď. Ale je tu v baráku konkurence.

Hmm, 100/10 se ruší, takže budete mít dle mě přeci jen 150/10

před 6 hodinami, Youda napsal:

Taky mi od 23.5. zrychlí internet ze 30 na 50 za 26 kč. Já myslel že ta stará Motorola má maximum 40 Mb.:S

Jestliže máte ED2 modem, tak ten 50Mbps dá v laboratorních podmínkách s normou EuroDOCSIS (55.62 (50) Mbit/s). Požádejte UPC o výměnu za ED3 modem a nebudete mít s rychlostí problém.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...