Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Ja vam nejak nevim... to je jako byste se rozcilovali, ze "na tech par metru jezdeni na zahumenek katalyzator nevyuziju, tak zadny novy auto s katalyzatorem nechci"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kojot3566

Já jsem teda docela s navýšením spokojený, platil jsem 420 Kč za 200 MBit, a teď jsem si požádal o zpomalení na 150 MBit a platím o 50 Kč měsíčně méně, což už ročně je zajímavá částka. Co mě opravdu štve je pomalý upload, raději bych měl 100/50 MBit než 150/10 Mbit. Teoreticky má lepší upload Centrio, co ovšem řeším je to, že prostě téhle společnosti nevěřím, internet od UPC je opravdu u nás velmi, ale velmi stabilní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kojote - neuvažovals o navýšení na 300/20, když 150 má upload jen 10Mbit?

Jinak v principu s tímhle vykutáleným přístupem, kdy se nenavýší upload taky nesouhlasím. To je takové nicnepřinášející navýšení nenavýšení.

A teď něco pro pobavení publika - bylo mi divné, že po navýšení na 150 přes kabel dosahuji rychlostí kolem 99 Mbit a přes wifi kolem 110/120 Mbit. Až jsem si uvědomil, že mám kabel v Mikrotiku jen ve 100Mbit portu :D To se potom měří hóóódně těžko, že. Po přepnutí do 1Gbit portu měřím přes 140 Mbit. Tož tak, jak člověk snadno zblbne. Pro mě je to vlastně první setkání s případem, kdy internetová přípojka je rychlejší, než některé z používaných portů ;).

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník JirkaH

Ja mam ED2 WebSTAR, takze navyseni na 50Mbit/s je mi taky k prdu. Ale vymenit si ho rozhodne nenecham (uz se o to kdysi pokouseli). Resit nejakou wifi mrdku v bridge modu... dekuji nechci. 😘

Upraveno uživatelem JirkaH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

Speedtest Brno

Download   Upload    Ping

30.20                1.87        27.99

Mbit/s             Mbit/s      ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, jak vidíš tak upload je pomalejší než by měl být, tedy 3 Mbit,
možná by stálo za úvahu koupit nějaky modem z druhé ruky, který umí ED 3.0, budeš mít rychlejsí internet a jestě nebudeš muset platit za pronájem, když už nechceš Compal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...