Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník kayman

Pred rokom na jeseň zrýchlovali 300ky na 500 ak mal používateľ Compal a bolo to zdarma. Teraz mi to majú v januári zvýšiť z 300 na 500 aj bez Compalu a stále bez navýšenia ceny podľa emailu. Protestovať nebudem, upload pôjde hore na 30 a download mi stačil aj 50 keď som začínal s upc vo vlastnom a úplne postačovala 150ka, ktorú mi veľmi rýchlo zmenili na 200ku.

Tak len dúfam, že to tak naozaj bude lebo modem nemám prenajatý, ale svoje vlastné kúpené (Ubee od UPC, Cisco plus Cisco záloha cez bazár a prepis v UPC). Nútiť Compal mi asi nebudú teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Tak minule čo sa riešilo hromadne ten problém v Košiciach tak mi ceú dobu odpovedal ten istý, a bol v pohode, tak mohol by aj teraz, ale všimol som si, že sa toto téma stalo viacmenej takým OT trochu 😄 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na UPC opět zrychluje internetové připojení
  • po 4 týdnech...
Návštěvník kayman

Tak už mám 500ku v MojeUPC. Cisco beží cca 300kou viac menej stále. Reštartujem ho, že koľko ten modem dá. A viac ako 200 zrazu nejde. Niekto asi chce aby som si zobral compal domov... Mám k tomu aj slovo, ale radšej tu nie :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tak to je opravdu vzrusujici, ze ted vime, cim ta zkriplena rychlost je (mozna) zpusobena.
Ted jeste vedet, kdy to nekdo spravi a hlavne zajisti, aby se to neopakovalo, zeano...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...