Přejít na obsah

UPC opět zrychluje internetové připojení


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Honza

No, jsem zvědavý, kdy se zrychlení dostane i k nám.. sice máme 300Mbit, ale za 500 bych se rozhodně nezlobil. Zatím mi přišlo jen oznámení o konci věrnostního období 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kayman

Ja mám ročnú viazanosť, do konca marca, od toho posledného zrýchlovania/zdražovania kvôl Markíze. Ak mi to teraz len posunú na koniec roka a predĺžia, pričom rýchlejší internet a cena rovnaká - som spokojný :).

Len si vlastne musím overiť či zostane aj pevná linka, síce ju moc nevyužívame, ale teraz máme v cene dve hodiny a občas chcem zavolať niekam z domu tak využívam práve pevnú "zadarmo" :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hansi

Tak co jsem vyčetl z ceníků, tak zvyšování rychlosti připojení závisí jak u koho a jakou rychlost měl. Podle mne UPC přestává poskytovat rychlost připojení 100 a 200. Zůstává 50 jako startovací int. připojení, pak 150, 300 a 500. Tudíž kdo měl 100 tak přechází na 150, kdo měl 200 tak přechází na 300. Bohužel i s úpravou cen poskytovaných služeb. S tou úpravou i cen za poskytnutí služeb i já moc nesouhlasím, mě rychlost 100 stačila a pokud UPC mi chce poskytnout 150, proč ne ale za stejnou cenu. To prý nejde. To je jako bych měl rád rohlíky i housky, ale rohlík by mi stačil a oni by ho přestali péci, tak bych měl smůlu a musel bych si koupit dražší housku. To jen přirovnání....

Pozn.: Nevím proč si UPC snižuje portfolio poskytovaných služeb.....

Upraveno uživatelem Hansi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Oni si to portfólio neznižujú.

Ani žiadne tarify "nemažú" len existujúce tarify zrýchlujú, ale logicky, nemôžu poskytovať rýchlejšiu tarifu za takú istú cenu ako pomalšiu tarifu.

Myslím si že UPC je ešte na tom cenovo dosť dobré, pozriem si Telekom, a mám chuť sa isť vygrcať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celé kouzlo je v tom, že z nás chtějí vyrazit pár korun navíc. Vynucené navýšení downloadu bez navýšení uploadu je jen špatně zamaskované zdražení. Tak to vidím ze svého pohledu. Je mi šumák, jestli Down je 100 nebo 150, když Up se nemění. Vybral jsem si nějaký tarif, který mi vyhovoval. Kdybych chtěl nebo potřeboval jiný, tak ho dávno mám. Taková ta omáčka ohledně technické stránky, vylepšování služeb atd... u mě neobstojí.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza
On 12/21/2018 at 4:48 PM, Hansi napsal:

Tak co jsem vyčetl z ceníků, tak zvyšování rychlosti připojení závisí jak u koho a jakou rychlost měl. Podle mne UPC přestává poskytovat rychlost připojení 100 a 200. Zůstává 50 jako startovací int. připojení, pak 150, 300 a 500. Tudíž kdo měl 100 tak přechází na 150, kdo měl 200 tak přechází na 300. Bohužel i s úpravou cen poskytovaných služeb. S tou úpravou i cen za poskytnutí služeb i já moc nesouhlasím, mě rychlost 100 stačila a pokud UPC mi chce poskytnout 150, proč ne ale za stejnou cenu. To prý nejde. To je jako bych měl rád rohlíky i housky, ale rohlík by mi stačil a oni by ho přestali péci, tak bych měl smůlu a musel bych si koupit dražší housku. To jen přirovnání....

Pozn.: Nevím proč si UPC snižuje portfolio poskytovaných služeb.....

Tak jaktože to někomu přepli z 300 na 500Mbit? To nedává smysl.

Upraveno uživatelem Honza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ja mam taky dojem, ze kdyz mi "vnutili" vymenu za Compal, byl jsem zarazen do nejakeho "ticheho" nebo "tajneho" testu 500 Mbit, protoze oficialne mam sice porad tarif 300+ (tj. platim porad stejne), ale ze spravnych zdroju mi to tech necelych 60 MB/s stahuje.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...