Přejít na obsah

Zvýšení počtu současně sledovaných zařízení


lukas.b1

Doporučené příspěvky

Zkušební/Promo verze Telly přes iDnes Premium je plnohodnotná 2/2 vč. všech funkcionalit i NS5 na 90 dní. Aktuálně lze iDnes Premium pořídit za 49 Kš na 3 měs. Platnost kuponu na Telly je do 1.6.

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, lukas.b1 napsal:

Dobrý den,

jde či je nějaké řešení zvýšit sublimit na současně sledované zařízení? Můžu sledovat max na 6 zařízení současně, ale z toho jen na 2 na chytrých televizí. V dnešní době není potřeba mít settopbox (který lze mít 4), stačí mít aplikaci v chytré televizi nebo na android tv boxu. A právě limit 2 "chytrých zařízení" je málo. U konkurence jsou min 3.

děkuji za odpověď. 

A to opravdu v rámci jedné domácnosti běží (by běželo) sledování Vodafone TV přes aplikaci ve Smart TV na 3 a více TV najednou? 🙂 

Jediná možnost je poté si objednat další službu, tolik k příplatku. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, marian.lozi napsal:

@tomusTelly má 4/2.
A dá se přikoupit pro 4 souběžné sledování za 100 Kč nebo 6 souběžných sledování za 150 Kč

Nutno doplnit, že Telly mělo kdysi 4/4 a najednou se rozhodli, že to byla chyba, všechny informace o 4/4 stáhli a nahradili je informací, kde počet souběžných streamů zmizel a zákazníky oblbovali čtvrt roku, než nabídli možnost dokoupit si upgrade na víc souběžných streamů. VTV je poněkud svérázný produkt, ale Telly je kapitola sama o sobě.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Marek-26 napsal:

A to opravdu v rámci jedné domácnosti běží (by běželo) sledování Vodafone TV přes aplikaci ve Smart TV na 3 a více TV najednou? 🙂 

Jediná možnost je poté si objednat další službu, tolik k příplatku. 

@Marek-26ano, v obýváku manželka tv, já v pracovně koukám také na tv a děcko v pokoji si chce také pustit tv. Nyní musí přes notebook a web, což není komfortní jako v tv.

V obýváku nechci settopbox jelikož mám universální ovladač a ten žádný settopbox od Vodafone nepodporuje. Jedině ca karta a tam není zpětně zhlédnutí 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Technikus napsal:

Pokud u těchto firem nejsou kdo ví jaké výpovědní lhůty, není asi ani takový problém si jeden měsíc zaplatit celý a pořádně to vyzkoušet.

Chci to jen na zkoušku ke zjištění jak to funguje,  takže platit za to nedává moc smysl.

před 2 hodinami, r2d2 napsal:

Tak třeba v domě s rodinou 3 zapnuté TV není vůbec nic divného...

Tak v tom případě  si zaplatit  za CA modul nebo set top box.

Nebo zapnout  Vodafone TV na mobilu a odeslat do TV - mělo by se počítat jako sledování na mobilu i když bylo odesláno do TV.

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda kvůli dálkovému ovladači tady dělat takový humbuk a řešit to přes aplikaci to fakt nechápu,

já bych na svém hlavním televizoru mít pouze aplikaci nechtěl ani náhodou, když si pustím televizor přes CA modul, tak vím že vždycky pojede, zatímco u aplikace je při každém druhém spuštění  nějaký problém, naposled nefungovalo zpětné zhlédnutí tak jsem to musel řešit přes Chromecast, před týdnem a půl se zase nešlo přihlásit do aplikace, hlásila nějakou podivnou chybu o které tady nikdo ještě nepsal, ani po půl hodině trápení jsem to nevyřešil, tak jsem to nechal být a po třech dnech už to pak šlo, problémů kdy byl rozhozený čas při zapnutí aplikace už ani nepočítám, ale tam ji většinou stačí jen restartovat, 

Takže jak říkám jestli chceš mít klidné a spolehlivé sledování televize, pořiď si raději CA modul nebo set-top box.

Mimochodem ty dálkové ovladače jsi zkoušel že jsi tak jistý, že ani ten z infra nebo z bluetooth nefunguje s tvým univerzálním?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale dělat závěr po zkušenosti s jednou z mnoha alternativ - Android TV na Google Chromecast. Kor, pokud to má 1,5 či 2GB RAM a ještě na wifi. 

Už od prvního spuštění aplikace Vodafone TV na OS Tizen jsem vrátil set top box a nemůžu si na nic tak úplně stěžovat.

Kdo ví, jak je na tom třeba i LG TV s webOS.

Jo, TV mám propojenou kabelem do routeru. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • Základní, Cinema
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 5. 2024 v 0:29, tomus napsal:

Teda kvůli dálkovému ovladači tady dělat takový humbuk a řešit to přes aplikaci to fakt nechápu,

Já teda jo. Od doby, co jako jediný ovladač používám ten od Apple TV, tak fakt nějak netoužím po nějakém jiném. Takže logicky všechny služby se snažím mít kompatibilní s Apple TV, do čehož mi Vodafone pořád zdatně hází vidle a musím kvůli tomu platit nějakej omezenej tarif někde jinde.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...