Přejít na obsah

DOCSIS 4.0


Doporučené příspěvky

Vodafone skupina bude velmi pravdepodobne nasadzovat ESD (Extended Spectrum DOCSIS - rozsirenie pasma do 1,8 GHz), je to podstatne lacnejsia a menej narocna verzia (na strane operatora aj koncovych zariadeni) to pojde postupne a bude trvat roky, ved v iba v nektorych castiach siete mate spusteny highsplit (30-204 MHz) pre upload a vacsia segmentacia siete.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, MSwamp napsal:

na mé adrese v případě tarifu premium je 1000/100 

Tak já mám taky Internet Premium Profi, ale maximum ve většině lokalit je 60Mbps 😞

Upraveno uživatelem Vulva
  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26 Ano, to by bylo ideální, poměr 1:5. Nyní 500/50 je tristní, ukládám 50 GB na cloud a čekám x hodin. Kdyby to bylo 500/100 je to daleko lepší... A je nějaký termín, kdy to bude provedena ta výměna? Je nějaký harmonogram v jakých lokalitách to bude a kdy?

Chápu na optice bych měl symetriku, ale já jsem jinak s VF velmi spokojen, jak s kvalitou internetu i TV, tak s cenou. A nechce se mi platit za 1000/100, když ten download vůbec nevyužiji. VF mi dal nabídku na optice cetinu, ale cena 2x vyšší, což třeba u UVT který je také na optice cetinu seženu levnější.

 

 

  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že už se to brzo brzo posune alespoň na těch 100. Je vtipný poslouchat kolegu který je u Vodafone jak vždy když potřebuje něco uploadovat tak si na mobilu vytvoří hotspot protože na datech u Vodafone má upload kolem 150Mb 😄

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by teda zajímalo, proč to vodafone víc netáhne s cetinem, jako to dělá tmobile 🤔 když se v našem domě dělaly nový rozvody, tak podpis potřeboval cetin i tmobile a zároveň tmobile moh nabízet plnohodnotnej gigabit dřív než cetin, takže má asi větší volnost než klasický přeprodejci 🤔 no a hlavně v místech, kde je docsis i pon, tam by moh vodafone přejít na pon a nemusel by se trápit s tak šílenym upgradem docsisu, kterej je evidentně dost problematickej 🤔

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tmobile ten svůj gpon tahá celkem zvláštně, kdy před 4 lety rozkopali celé jedno sídliště, ale v hodně domech končí optika u paty domu a dovnitř zavedena není.

U některých domů, teprve letos ji natáhli dovnitř.

Možná postupují i podle zájmu - podle počtů dotazů na dostupnost na webu. Protože zrovna u 3 domů kde ji letos vytáhli dovnitř, tak na tyto domy jsem se pravidelně ve formuláři dotazoval. 😄 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...