Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Asi je aktuálně nějaké zúčtovací období pro jistou množinu zákazníků. 

No, já se obávám, že ty starší TV tarify, resp. migrace na nové TV tarify bude asi prodloužena, neb se to do konce 8. měsíce s informací pro zákazníka v předstihu zřejmě nestihne. 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha 13
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Technikus napsal:

Asi je aktuálně nějaké zúčtovací období pro jistou množinu zákazníků. 

No, já se obávám, že ty starší TV tarify, resp. migrace na nové TV tarify bude asi prodloužena, neb se to do konce 8. měsíce s informací pro zákazníka v předstihu zřejmě nestihne. 

To asi fakt nestihne do konce srpna.... Nebo druhá věc že to je dobrovolné kdo chce nebo nechce 🤔      nebo zákazníkům už to přeposílali  co bylo za nutné  třeba ta cena za Almužnu... 58 Kč měsíčně za telku .. 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem exUPC a do teď jsem měl Klasik + Sport MINI a internet mám kabel 300. Měsíčně jsem platil kolem 610 kč = cca 80 TV a cca 390 INT (pronájem RTR + STB 140 kč). Abych mohl dál sledovat Formule jsem si zaplatil balíček Sport za 150 Kč ... Poslední faktura byla v samoobsluze vystavená na 1001 Kč!!! BTW info ve faktuře bylo již minulý měsíc že budu převeden na novou Vodafone TV (asi jsem to pospíšil tou aktivací balíčku Sport). Ale jako zdražení o 250 Kč (když pominu cenu Sportu, která se taky stejně zvedne)?? Jako stálý klient??  Volal jsem do Vodafonu že je to nějak moc že chci vysvětlení. Týpek na ZL mi sdělil že to takhle je že proste se mění portfolio atd bla bla a že maximálně slevu když bych si zařídil i tarif na telefon. Tak jsem řekl že končím že tohle platit nebudu. Přepojil mě na to retenční (asi) kde mi paní jako říkala že se zdražuje atd bla bla opět ale že mi může dát slevu na 150 Kč za ten základ ale že víc asi ne. Když jsem znovu zopakoval že chci stejně odejít řekla mi že mi může dát cenu 120 Kč ale že níž fakt jít nemůže. Na to jsem jí řekl že mě čeká převod i na jejich novou nabídku internetu a to taky řekla že tam bude zdražení. Tak jsem ji nakonec musel důrazně říct že fakt chci ukončit vše od Vodafonu, baba se asi urazila a řekla že teda konec smlouvy atd bla bla.

 

Bylo mi to divný že je tam takové zvýšení ceny. Dnes jsem z faktury zjistil že mi za ten základ Vodafone TV je účtováno 320 Kč tedy celá cena . Vůbec nemám započítanou slevu za kombinaci služeb přitom mám od nich i pevný internet (ale ten starý takže nějaká sleva za kombinaci asi neplatí). Sranda ale je že u toho starého internetu mám stále slevu 138 Kč za kombinaci služeb.

 

A co se týče diskuze že neexistuje levnějši varianta, tak když člověk hledá tak se najde. Bydlím ve Šternberku, místní poskytovatel má 200 MB/s za 399 Kč (což mě bohatě stačí) a Telly teď má akci slevu 20% na střední balíček (kde je 111 programů včetně NS5 a Formule) za 360 Kč. Když vezmu v potaz budoucí zvýšenou cenu balíčku Sport mám měsíčně 300 Kč ušetřených.

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Šternberk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Honzule89Je docela možné, že mají chybu ve vyúčtování. V předminulém vyúčtování jsem zaregistroval informaci, že mě budou z TV Klasik převádět na Vodafone TV, tak jsem hned volal na infolinku a vyhandloval si novou cenu za TV + internet. V dalším vyúčtování jsem měl ovšem blbě cenu za internet a ještě mi napočítali za jeden den starý i nový TV tarif, což mi přišlo absurdní. Ale tak toho bych si asi ani nevšimnul nebo bych to neřešil, kdyby mě nechtěli odrbat na tom internetu. Takhle jsem si to pěkně všechno přepočítal (a do budoucna si to budu rozhodně hlídat) a následoval další telefonát na infolinku, kde mi slečna vystavila dobropis.

Jak jsem to pak vše kontroloval v Můj Vodafon, tak jsem si všiml, že mi tam svítí vyúčtování na tento měsíc vyšší o 200 Kč oproti sjednané ceně, tak jsem na to hned slečnu na infolince upozornil, ona to předala kamsi dál a pak mi došla SMS, že požadavek byl vyřešen. Nicméně špatná částka tam svítí stále. Vyúčtování mám k 15.6., takže jsem zvědav, co bude na faktuře.

Nejdřív zdražení, do toho mi zaříznou odkoupený modem, teď tyhle ojebávky ve vyúčtování a opravdu začínám přemýšlet, jestli nenadešel čas na změnu.

 

 

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport
  • Compal CH7465, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@OhambíDobré odpoledne, o plošnou chybu nejde, odsud ale nepoznám, co přesně u nás máte a k čemu ve Vyúčtování došlo. Jestli vám nesedí nastavení služeb a jejich účtování, můžete nám napsat přes https://tam.je/forum, rádi se na to podíváme a pomůžeme.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký jste měl sport plnohodnotný nebo Mini sport ,,,

před 35 minutami, ggg napsal:

Já už jsem z Klasiku + sport převedený na základní. Ve vyúčtování bylo info o plánovaném převodu jen jednou, neopakuje se to v každém dalším.

Proč vás  nepřevedli i s balíčkem Sport o kolik je to zdražsi  jak vás převedli na základní ?..... Vy máte od Vodafone i nějaké jiné služby než TV..... 

  • -
  • -
  • Sport
  • -
  • mladá boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...