Přejít na obsah

Převod na nové tarify Vodafone TV


petr-000
Přejít na řešení Vyřešil Martin - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Včera jsem si zavolal na Vodafone linku a zkonzultoval moje aktuální služby (TV a internet, SIMky žádné nemám).

Byl mi tak ukončen TV Komplet a přešel jsem na Základní TV (bez Prima+) za retenčních 105 Kč a k tomu jsem si nechal aktivovat Cinema za taktéž retenčních 187 Kč (sleva 15%).

Podle webu i aplikace se zdá, že se dá balíčky libovolně aktivovat. Nové aktivace však za ceníkové ceny (pokud by opět nebylo řešeno telefonicky apod.). Zrušením Cinema bych o vyjednanou slevu na tento balíček přišel, ale na TV Základ by prý sleva zůstala i nadále. 

Screenshot_20240523_112235_My Vodafone.jpg

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Super
  • -
  • Základní, Cinema
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kautskymTo je jasné porušení podmínek. Je to jako u většiny streamingových služeb. Sdílení účtu s lidmi, kteří s vámi nebydlí (že s nimi nesdílíte stejnou adresu ani internetové připojení), je v rozporu s podmínkami používání u většiny služeb. Navíc "podílení se na platbě" je vlastně přeprodej, což rozhodně není osobní užití/potřebu. Takže sdílení ať už se sousedem nebo třeba strýcem není možné. 

A jestli si myslíte, že u streamingu si každý vlastník nedokáže velmi rychle vyreportovat, jak se jeho uživatelé chovají a upravovat dle toho ceny (samozřejmě, že směrem nahoru). Některé platformy již se sdílením aktivně bojují, další vyčkávají nebo jim zatím Business case na to nevychází pozitivně. 

  • Děkuji 1
  • Haha 1
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

image.png.e75990c39ac1be63be27db5d0716bcdc.png

 

Poznámky:

*Do 22.7.2024 platí na balíček Sport promo cena 150 Kč (od 23.7.2024, počínaje nejbližším zúčtovacím obdobím, bude cena balíčku Sport standardní, tj. 220 Kč)

• **Do 22.7.2024 platí na balíček ALLinONE promo cena 620 Kč (od 23.7.2024, počínaje nejbližším zúčtovacím obdobím, bude cena balíčku ALLinONE standardní, tj. 690 Kč)

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kam tohleto spěje ... 🤔

Tzn kdo Sport/ALLinONE má, bude od 23.7. automaticky zvýšen všem.

Že by s cenou zahýbaly programy Nova Sport 5 a 6? 

 

Začalo to u Základní TV, nyní balíčky, co bude pak? Pronájem zařízení? 

 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • Základní, Cinema
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Navýšení ceny TV balíčků

Jestli je to kvůli NS5/6, tak je to zajímavá strategie - laicky bych si tipnul, že prvně VF přišel o zákazníky když nebyla k dispozici NS5/6 při začátku sezóny MotoGP a F1, a teď podruhé když zdraží.

  • Premium
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

Do nových cen balíčků se sportovními programy jsme museli započítat i nedávný nákup práv televizních stanic Nova Sport 5 a 6. Zařazení těchto stanic pro nás nebylo zadarmo. Jistě jste i zde na Techforu zaznamenali, jak zdlouhavé a náročné vyjednávání jsme museli absolvovat. Díky tomu však cenu navyšujeme opravdu minimálně.

  • -
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • -
  • Chrudim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...