Přejít na obsah

Nefunkční Prima a Nova HD


novak8791
Přejít na řešení Vyřešil novak8791,

Doporučené příspěvky

Dobry den vsem, pred par dny mi prestaly na televizi fungovat programy Prima a Nova ktere jsou vysilany v HD kvalite. Televize je pres kabel naladi (vse jsem preladil), jde zobrazit televizni program, ale obraz/zvuk nejede. U CT HD programu problem neni.  Na druhe televizi problem neni (a neni to ani kabelem nebo zasuvkou) - neudelal Vodafone nejakou technickou zmenu, ze by treba televize (ktera je starsi) uz neco nezvladala? Diky

  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou televizní nabídku máš ? tedy máš na mysli vysílání v DVB-T nebo DVB-C ?

Pokud se jedná o základní TV nabídku Start v DVB-T, tak o tomto problému ve Vodafonu vědí a řeší se to, kdyžtak sem napiš jaké máš přesně značky televizorů a na kterém to jede a na kterém ne, ať mají víc informací.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Nefunkční Prima a Nova HD

Nova prý u svých kanálů ukončila distribuci v SD rozlišení, takže nyní se jako zdroj bere Nova v HD a transkóduje do SD rozlišení, ale na obrazovce v logu Novy tím pádem nově zůstává příznak HD, takže kdo si nezkontroluje rozlišení tak si může myslet že Nova nyní vysílá v HD.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, tomus napsal:

tak o tomto problému ve Vodafonu vědí a řeší se to,

Tomusi, nemůžu si pomoct, ale vždycky když tuhle hlášku už tři roky na tomhle fóru docela pravidelně čtu, nikdy nevím, jestli se mám začít smát, nebo spíš brečet...

  • Nesouhlasím 1
  • Haha 2
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od čtvrtka prý některým uživatelům nefungovala v kabelové DVB-T Nova a Prima, ještě ten den jsem testoval na svém hloupém televizoru Samsung a vše fungovalo, to je všechno co vím, jestli má Novak stejný problém zatím nevíme, protože se k tomu ještě nevyjádřil, takže ani nevím jestli už ta chyba třeba není opravená.

A prosím omez tady to věčné trollení, opravdu není nutné aby ses ke každému příspěvku vyjadřoval negativně, jestli máš neustále z Vodafonem nějaký problém, tak si prostě najdi jiného operátora se kterým budeš spokojenější.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Řešení

Diky vsem za nazory. Jen pro doplneni - jsem zakaznik od UPC a mam nabidku klasic a v hlavni televizi CA modul. Tento problem byl na vedlejsi televizi, ktera je bez modulu. Volal jsem dnes na podporu a tam mi rekli, ze o problemu vi a maji davat zakaznikum nasledujici instrukce - preladit TV s volbou "antena" , coz jsem udelal a opravdu to funguje. Takze problem vyresen.

Diky

  • Souhlasím 2
  • Děkuji 2
  • Basic
  • -
  • Základní
  • -
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...