Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Nevidím nic urážlivého na tom, když někomu doporučím návštěvu lékaře. Obzvlášť, pokud je toto doporučení za zcela zjevné osočování kabelové společnosti a od jedinců, u kterých ani není jisté, jestli jimi popisované problémy skutečně mají, natož zda vůbec služeb UPC využívají.

 

To není pravda. Kamarádovi který bydlí v jiné části Brna mu to dělá taky. Spojení Brno-Brno jede ok, ale Brno-svět na piču. A UPC k němu přijeli a dali mu pokutu za marný výjezd. Takže ho okradli a internet jede stále pomalu. Takže se obávám, že tudy cesta nevede.

 

A další reakce ohledně diagnózy - to nemá ani cenu komentovat. Je úsměvné, jaké upcpaka tady jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám jednoho technika, co dělá na UPC a nestačil jsem se divit, co vše na UPC napráskal:

 

Podle MAC adresy poznaji,co máš připojené za modemem - to ještě nic není, ale doslova mi bylo řečeno, že UPC některé zařízení automaticky směřují na horší propustnost - tím pak řeknou "připojte své modemy přímo s PC" - pak je vše v pořádku. Časté takto znevýhodněné zařízení jsou Asus, D-Link, Edimax.

 

Osobně jsem zkusil MAC adresu naklonovat od kamaráda, kterému rychlost dost kolísá a výsledek? Začalo to kolísat i u mě! Takže je potvrzeno,co říkal technik!

 

Myslím si,že tato skutečnost a důkazy již postačí na oprávněnou žalobu pro poškozování spotřebitele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vim, že banán nic nevyřeší, proto navrhuju odejmout rozmnožovací orgány, aby takovejch cvoků aspoň nepřibejvalo... má tady někdo pravomoce na takovou operaci? :lol:

chtělo by to obnovit povinnou registraci pro možnost vkládání příspěvků :!: je mi jasný, že k tomu stejně nedojde :roll: ale aspoň je občas sranda...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi příspěvky Elnc. Zřejmě věcem kolem kabelovky rozumí. Je pravda, že velkou část problémů si zákazníci způsobují sami, např. to vracení zapůjčeného zařízení , zbytečné silácké řeči a pod. Zajímalo by mne co je naopak podle Elnc slabinou na straně UPC, co by se mělo zlepšit v nabídce a poskytování služeb. Věřím, že to dokáže objektivně zhodnotit, děkuji.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Slabin u UPC je hodně. Namátkou řízení společnosti tzv. "zvenku", což sebou nese nezájem o přidávání lokálních TV stanic typu Kino/Doku/Muzika CS. A program CS Film je v nabídce také jenom díky tomu, že byl kdysi u Karnevalu a fa UPC ho už nemohla ignorovat.

Po technické stránce pak výtka samozřejmě k rychlosti uploadu u internetu.

Celkově ale patří služby UPC k tomu lepšímu, co zdejší trh s elektronickými komunikacemi nabízí a nepochybně by spousta lidí byla ráda, kdyby na jejich dostupnost dosáhla. Takže možná i rozšíření pokrytí by bylo dobré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Hlavně to řešení od Skylinku (mám ho taky pro účely balíku CS TV) je vhodné pro jednu nebo 2 TV a pokud je jich víc, tak už to není za stejnou měsíční částku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znám jednoho technika, co dělá na UPC a nestačil jsem se divit, co vše na UPC napráskal:

 

Podle MAC adresy poznaji,co máš připojené za modemem

 

To muzu potvrdit, v systemu UPC je opravdu podle MAC adresy zarizeni za modemem videt od jakeho vyrobce mate pripojene zarizeni, ale o tom dalsim nic nevim.

Pokud mate obavy, neni nic jednoduzsiho nez si v routeru zmenit MAC na nejakou jinou.

 

- to ještě nic není, ale doslova mi bylo řečeno, že UPC některé zařízení automaticky směřují na horší propustnost - tím pak řeknou "připojte své modemy přímo s PC" - pak je vše v pořádku. Časté takto znevýhodněné zařízení jsou Asus, D-Link, Edimax.

Osobně jsem zkusil MAC adresu naklonovat od kamaráda, kterému rychlost dost kolísá a výsledek? Začalo to kolísat i u mě! Takže je potvrzeno,co říkal technik!

Myslím si,že tato skutečnost a důkazy již postačí na oprávněnou žalobu pro poškozování spotřebitele.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...