Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník OndrejB

Zdravím,

 

opět mě začal trápit problém s dlouhým načítáním webových stránek, zejména to první načtení trvá vždy dlooouhou dobu, potom už je to lepší, ale i tak... S UPC FP25 jsem neměl žádný problém, teď mám FP60 (v rámci Kombi Komfort) a dohání mě to k šílenství.

 

Pro představu jsem to chování nahrál, video zde: http://youtu.be/s1bKJAvFfOM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Hm, tak bohužel to asi nebude problém na straně UPC, na notebooku jde vše OK. Mám router ASUS RT-N12, před ním mám nějaký ten Cisco modem od UPC (ten jsem dostal výměnou za starší kvůli navyšování rychlosti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

po změně na tarif FP60 taky nechápu. Rychlost načítání a stahování (včetně z FTP UPC) to leze max 10 Mb spíš míň. Měřeno Network Meterem. Webový měřidla, když jsou nastaveny přes server UPC, tak měří 60 Mb, přes jiný servery prachbída. A nejdůležitější je pro mě jeden live streamovací server (napojen na páteř Sitel), kde potřebuji min. 15 Mbit a přes 5 se nedostanu. Na zabití, platím limuzínu a jezdím trabantem :((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Rychlost u internetu není dána jenom na straně UPC, ale i na straně, ke které se připojuješ. Takže by možná stálo za úvahu jít taky spílat jim, když nemáš nijak podložené, kde je chyba. A připojení na Sitel nevypovídá nic o tom, že se to z livestreamu k tobě skutečně přenáší v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

Hm, když to samý PC připojím v kanclu na providera Faster, tak to šlape jak hodinky. Zajímavý je, že prvních pár dní to šlo dobře, teď už je to přes týden prostě ucpaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Ale kdepak. Jenom nejsem zastáncem toho, že se vše automaticky svádí na UPC, aniž by toto bylo prokazatelné. Ostatně mnohokrát se již ukázalo, že byl nakonec problém u samotného účastníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabelovku vlastním již 9 let (dříve Karneval), později přibyl i internet. Na různá fóra jsem pravidelně "chodil", dali se tam sehnat zajímavé informace a rady. Poslední dobou pozoruji na tomto fóru, že se z toho stává fórum hodně pochlebné UPC!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...