Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník zka

Připojuji se s výpadkem Brna včera zhruba od 8 večer. Nic nikdo nehlásil. Navíc odpadnul i kanál HBO HD.

Podobný výpadek i v úterý dopoledne i s kompletní kabelovou televizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

Včera taky výpadek asi na hodinu, kromě toho průběžně zatuhává modem, někdy i 3x denně, prostě připojení jedna báseň :mrgreen:

 

Jaký máte modem? Ten WiFi?  Tak za 1300 se zatím zdá, že funguje normálně. O tom WiFi jsem nic pozitivního neslyšel, tak jsem se mu velkým obloukem vyhnul. Zvlášť pokud používáte nějaké torrenty. Když tak zkus používat jen drátový net a eventuálně vlastní bezdrát jestli to eliminuje zasekávání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

Hmm s motorolou nebýval problém. A určitě se zasekává modem? Lze se připojit na web interface modemu (tuším 192.168.100.1)?

Je před modemem nějaký wifi router? Je modem tuhý při přímém připojení Ethernetem k počítači?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Přesně tak modem je tuhý, nedostanu se ani na konfigurační stránku. Připojený to je přímo kabelová zásuvka -> modem -> ethernet -> PC. Otázkou jenom je jestli tuhne vlastní modem nebo se nějak podrbe připojení na straně PC. Je fakt že po restartu modemu a opravě připojení v PC se komunikace zase naváže, bez restartu ale ani ránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak posledni 2 tydny KrPole denne neustaly vypadky, net jede, najednou 5 minut nic, nenacitaji se stranky (jsem pripojenej na WiFi, ani nevyskakuje ve Winech v rohu zlutej trojuhlelnicek jak u "normalnich" vypadku), za chvilku to zase naskoci. Pokud clovek zrovna neco dela, tak je to o nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka
Přesně tak modem je tuhý, nedostanu se ani na konfigurační stránku. Připojený to je přímo kabelová zásuvka -> modem -> ethernet -> PC. Otázkou jenom je jestli tuhne vlastní modem nebo se nějak podrbe připojení na straně PC. Je fakt že po restartu modemu a opravě připojení v PC se komunikace zase naváže, bez restartu ale ani ránu.

 

Možnost ve chvíli výpadku se zkusit připojit jiným počítačem asi není?

Korektně by se soudobý OS po připojení ethernetu (pokud používáte DHCP) měl sám pokusit získat novou adresu.

(což by vypnutí a zapnutí modemu mělo způsobit).

Co třeba jen restart počítače v okamžiku výpadku - tím se spojení nerozchodí?.

 

Nějaká atypická činnost při výpadku?  Torrenty nebo nějaká online hra ?

Je modem dobře větraný - nenízavřený v nějaké krabici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máte modem? Ten WiFi?  Tak za 1300 se zatím zdá, že funguje normálně. O tom WiFi jsem nic pozitivního neslyšel, tak jsem se mu velkým obloukem vyhnul.

já měl dost dlouho wifi modem (epc3925) a neměl sem s nim sebemenší potíže, to naopak ten modem za 1300 (epc3208) měl zabugovanej firmware a asi půl roku nefungoval, jak měl...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

Tak můj modem má nějaký lednový firmware a za ty 2 týdny, co ho zatím mám nezatuhnul ani jednou. To samé se bohužel nedá říci o připojení UPC, které má poslední dobou nezvyklé množství výpadků, i když za překopnutý kabel včera asi přímo nemohlo....

http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=8&t=838&p=62943#p62943

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...