Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Dobrý večer,

nevíte, co je s internetem? jestli už je to opravené, nebo jak to vypadá? Nám už 3 dny vypadává internet, a když se dostanu na Seznam.cz tak se nedostanu na další stránky. Už mi z toho kapou nervy, neustále čekat, čekat, čekat - načítá, načítá, načíta....

Brno - Řečkovice

Jak jste na tom?? Moc díky Z.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Internet normalne jede, zkus zitra zavolat na UPC preptat se co se deje.

Pripadne si jeste muzes udelat nesledujici test:

 

Mrkni do rozhrani modemu,co ukazuje za hodnoty v polozce signal na

http://192.168.1.1 nebo

http://192.168.100.1/

a hod ty vysledky sem.

 

Pak to zkus jeste premerit programem WinMTR, ktery ukaze hodnoty odezvy a ztraty paketu po ceste:

download/WinMTR-v091.zip

Do policka host zadej treba seznam.cz , nech to bezet par minut.

a pak pomoci Copy text to clipboard zkopiruj vysledky a hod zase sem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Blbne poslední dny někomu v Brně Králově Poli taky UPC totálně? Net neustále vypadává, takže to střídavě pár minut jede a pár minut nic. DNS Googlu nepomáhá, restarty modemu taky ne. Občas je to výpadek (WIny rozpoznají, že net nejde), občas jakoby nefungovaly DNS servery nebo co.

 

Modem píše

 

Downstream

Power Level	 0.4 dBmV
Signal to Noise Ratio	 36.6 dB

Upstream

Power Level	 46.9 dBmV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ňo, já mám starý známý problém s DNSkem, restart modemu vždy pomůže, ale tečou mi z toho nervy všemi otvory -.-' Jednou do půl roku vyhrožuju UPC vypovězením smlouvy, a dnes už pžemýšlím o jasném vypovězení. Jinak mám 100/10 které ktdyž ffčí, tak frčí :thumleft: Ale kolikrát zapnu speedtest a hodí mi to toto:

2120075982.png2120117164.png

 

.. no to bych se mohl utloucz, a po restartu je to hned

 

2120786039.png2116274685.png

 

Dlouho jsem dumal kde může být problém, ale mnou zavedený kábel který se láme přes dvoje dveře to nebyl, páč jsem zavedl kábel husím krkem.

Koupil jsem si co nejkvalitnější router Wireless Router TL-WR1043N a teď začínám přemýšlet i o optickém kábelu, ať mi těch 10 metrů frčí nejvíc.

Ňo ale trabl je pořád na straně UPC a jejich modemu.

 

Lokalita: Brno-Bohunice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si co nejkvalitnější router Wireless Router TL-WR1043N a teď začínám přemýšlet i o optickém kábelu, ať mi těch 10 metrů frčí nejvíc.

nejkvalitnější bych tomu asi moc neřikal :lol: ale určitě je dostatečně kvalitní na to, aby dělal, co se po něm chce...

nevim, proč řešíš, aby ti to frčelo co nejvíc, když si dobrovolně měsíčně připlácíš dvě stovky za o 20 Mb/s pomalejší net...

a nějaká optika po bytě, no proboha :roll: omezíme alkohol a vrátíme se zpátky na zem :thumleft: obyčejnej utp kabel 5e bez potíží přenáší oboustranně gigabit na vzdálenost několika desítek metrů...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ňo, můj hlavní problém je ten stará známý problém s neustálou nutností restartovat modem.

Teď mě napadá, včera jsem googloval jestli se dá z pohodlí PC restartovat modedm - odpověď jsem nedohledal (Router rebootnout jde, modem nikoli?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...