Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Tak zde v Praze nejede seznam.cz, upc.cz, novinky.cz, sport.cz, lupa.cz, cnb.cz a další, ale šlape centrum.cz, ihned.cz, obchodní rejstřík...

 

Myslím, že chyba bude na straně některých provozovatelů serverů díky DNSChangeru, FBI jim prostě něco vypnula :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně no,pač když jsem jel přes Google DSN na zkoušku vše šlapalo krom Antiviru(aktualizace) iCloudu,Skydrive a tady těch pí*vin..Problém má fakt celá ČR a dokonce i na O2 prý..jsem zvědavý jak se s tím poperou..každopádně budou mít co vysvětlovat...toto by se nemělo stávat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jestli to neni kvuli tem serverum co FBI psalo ze nejake hackerske servery budou davat do rezimu OFFLINE jestli to nekdo cetl . hold uz si to nepamatuji je prece 3 hodiny rano :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jejich původní dns nechodí jak má, ale navíc vypadá to že jim kleknula část spojení do zahraničí, neprojde mi ping do usa ani do austrálie ale třeba do německa nebo anglie ano. google (jak servery tak i dns 8.8.x.x) jsou distribuované, tam si cestu najdeme ale pokud něco závisí na spojení mimo Evropu (třebas i pitomé icq) tak utrum.

 

s tím fbi by to snad nemělo mít co dělat, možná jen fakt něco překopávají na trasách (i když si nedokážu představit že by to nemohli zazálohovat) a vybrali si tuhle noc aby to pak svedli na fbi protože to dneska na nově viděl celý národ a každý tomu uvěří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...