Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

na rovinu... když je situace neúnosná a už to leze krkem, což se v pár případech dít musí u každý služby a každýho poskytovatele, je takovej problém ho změnit? já měl taky před dvěma rokama s upc hrozný problémy, jelo to všelijak jenom ne rychlostí, jakou to mít mělo, trvalo to asi 4 měsíce, ale byl sem ochoten to se slevou vydržet a teď je výsledek dlouhodobě perfektní... jestli je v brně nějaká zkur**** síť a prostě to tam teď hned nejede, reklamace to jistí... pokud reklamace neobstojí, tak to prostě ukončim a je vymalováno... pako neschopný :roll:

 

 

Jakou má UPC lhůtu na odstranění závady od nahlášení problému?Já jsem psal před týdnem a jestě se neozvali(kromě hlášky,že přijali můj požadavek).

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutronek

Jsem asi o 500 m dál než kolega z Herčíkove a děje se mi něco podobnýho. Mám službu kombi 120 a asi 3 týdny jsou rychlosti ani ne třetinové. Problém nahlášen, dnes se stavoval technik, pustil jsem měření a ukazoval 120/11. Sbalil fidlátka a odjel. Teď přijedu domů a jede to 15/5 a ping 300. Paráda. Už mě to neba :(

 

Napsal jsem jim, tak uvidíme sčím přijdou. Technik navíc říkal že byl dneska u všech 120 a všem až na jednoho to jelo, ale všichni si stěžovali na to stejné. Snad na to přijdou čím to je.

 

Navíc jsem se dozvěděl, že o dva vchody níž, je páteřní linka a že jsem ještě na nějaké staré, kterou budou obměňovat příští rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na rovinu... když je situace neúnosná a už to leze krkem, což se v pár případech dít musí u každý služby a každýho poskytovatele, je takovej problém ho změnit? já měl taky před dvěma rokama s upc hrozný problémy, jelo to všelijak jenom ne rychlostí, jakou to mít mělo, trvalo to asi 4 měsíce, ale byl sem ochoten to se slevou vydržet a teď je výsledek dlouhodobě perfektní... jestli je v brně nějaká zkur**** síť a prostě to tam teď hned nejede, reklamace to jistí... pokud reklamace neobstojí, tak to prostě ukončim a je vymalováno... pako neschopný :roll:

 

 

Jakou má UPC lhůtu na odstranění závady od nahlášení problému?Já jsem psal před týdnem a jestě se neozvali(kromě hlášky,že přijali můj požadavek).

Když napíšete, je to bráno jako reklamace a na to mají až 30 dní. Pokud si zavoláte o servis, ten bývá většinou objednán na druhý pracovní den.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes rychlost byla tak pomalá, přetížení tak příšerné, že spadl internet úplně - modem se sám samovolně resetovat. Po 10 minutách to naskočilo a internet plná rychlost 60/6 - volal jsem na UPC a zeptal se jich, co to bylo za výpadek a klasika - popřeli to - prej je problém s routerem - což je lež - reseroval se samovolně modem, né router.

 

Dále reklamací na výpadky internetu jsem měl už tolik, že mi včera psali na email, že mi dávají na 4 měsíce slevu 20 procent. Takže na jední to zapřou, druzí chybu přiznají.

 

Kabaretníci to jsou, opravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten stejný problém Brno-Lesná... k večeru ping z 25-30 ms skočí na 300-400ms... Po 22 hodině se to včera uklidnilo... trošku mi z toho vychází, že nezvládají "špičku"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špičku nezvládají, ale nejhorší je jejich arogantně egoistická telefonická technická podpora, která jen změří signál modemu, případně svede zpomalení internetu na přídavném routeru nebo počítači samotném. Když s tím nesouhlasíte, tak vyhrožují tím, že pošlou technika, který otestuje modem a v případě, že nic nezjistí, což samozřejmě nezjistí, protože příjde jak naschvál v době, kdy internet zatížený není, tak si naúčtují 1200,- Kč pokutu. To mi už příjde jako dost silný kafe. Po asi 20ti urgencích technik udělá analýzu sítě a odpoví s tím, že v době odpolední a večerní již dochází ke 100% zatížení sítě, a že na zvýšení kapacity již pracují. Jenže, jak dlouho jim to vlatně bude trvat? Uběhl měsíc a situace je den co den stejná, ba dokonce horší a horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tubli

Lepšie by som to nenapísal. Večer keď budem mať čas, tak sem dám nejaké fotky z našej inštalácie, som zvedavý či to tak má byť, či to je profesionálna inštalácia..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni dva mesice mam porad nejaky problemy s DNS serverem, zkratka na par minut se nedostanu na internet nicmene na icq, xfire apod se dostanu. Zpravidla se to stane tak 2x denne. A dneska uz padl internet uplne, restartuju modem a internet zase jede. Jenze po deseti vterinach to zase padlo a takhle se uz se*e porad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...