Přejít na obsah

Neustálé výpadky Brno


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lofe
Opět výpadek intertu, od 1:00 do 7:00 nejel internet! Na technické podpoře klasika - v tuto chvíli je vše ok - opět neřešili nic! Podal jsem stížnost na techniky + okamžitou výpověd!!!!

 

 

Ani se nedivim, kdybych nemel UPC uz takovou dobu bez problemu, tak by mi taky dosla trpelivost.

 

Prijde mi, ze jejich prava ruka nevi co dela ta leva a naopak. Snad to brzo vyresi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kynio

Brno, Merhautova

 

Výpadky netu už od odpoledne 15.11. Teď ráno taky, každou chvíli se nenačte stránka..Včera, když jsem volal na UPC ohledně výměny modemu, hlásili ať omluvíme výpadky po celý ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

No, mně se nyní pohybuje u čtyř kanálů pod -10 dBmv, u druhých čtyř okolo -8 dBmV. Problémy žádné nepozoruju (60/6), vždycky jsem byl v mínusu.

Je to normální a obvyklé, viz třeba tady: http://www.dslreports.com/faq/5862. Asi větší význam má Signal to Noise Ratio, ten bývá nad 35 dB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tomus, u Motoroly jsem míval downstream mezi 4 až 7 (mínus) na každém ze čtyř použitých kanálů (vždy pouze jeden kanál), obdobně i u dalších čtyř přidaných. Po instalaci modemu ED3 poklesl na 7-8, pak (asi po změně software - nebo ve stejné době) poklesla úroveň u ctyř kanálů pod -10 dBmV. Na kterých z těch čtyř nevím, neb Cisco 3212 frekvence neuvádí. Také zanedbatelně poklesl SNR. Nicméně, žádné problémy nepozoruju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tubli

Tak som si myslel, že sa ten môj internet polepší, ale je to stále horšie a horšie..

 

1604840870.png

 

50991621.png

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                               my.router -    0 |   59 |   59 |    0 |    0 |    0 |    0 |
|                   No response from host -  100 |   59 |    0 | 5000 |    0 |    0 |    0 |
|     ip-86-49-52-137.net.upcbroadband.cz -    0 |   56 |   56 |    9 |   60 |  292 |   83 |
|     ip-81-27-201-33.net.upcbroadband.cz -    0 |   56 |   56 |    9 |   54 |  205 |   75 |
|                           84.116.221.37 -    0 |   56 |   56 |   13 |   64 |  208 |   17 |
|                          nix2.seznam.cz -    2 |   56 |   55 |   14 |   83 |  628 |  169 |
|                           www.seznam.cz -    0 |   55 |   55 |   15 |   76 |  382 |   89 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
  WinMTR v0.91 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider

 

Už aj načítavanie niektorých stránok je strašne pomalé. Veľké sklamanie bohužiaľ UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...